Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygomba gyanújával először...

Hüvelygomba gyanújával először megyek nőgyógyászhoz. Mit fog velem "csinálni" az orvos szüzen?

Figyelt kérdés
2015. okt. 3. 11:13
 1/9 anonim ***** válasza:
2015. okt. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem egy vékony kis pálcikával vett mintát amikor még szűz voltam, szerintem most is így csinálják még.
2015. okt. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Engem rendesen megvizsgált, annak ellenére, hogy mondtam, hogy szűz vagyok, pedig én is csak gombagyanúval mentem hozzá. :( Feldugott ilyen kamera-szerű bigyót, hogy megnézze röntgenen a petefészkeket is. A háziorvosom küldött hozzá tovább, és amikor visszamentem hozzá a leletekkel, megkérdezte, hogy vizsgált meg a doktor úr. Elmondtam, hogy hogy. Erre le volt döbbenve, hogy na de hát én szűz vagyok, nem mondtam neki? Mondtam, dehogynem, azzal kezdtem, de a doktor urat nem érdekelte a dolog különösebben! :(

Nem mondanám, hogy fájt, de azért nem is volt kellemes. Ráadásul elég megalázónak éreztem, hogy egy ilyen vén és mogorva pasas nyúlkál bennem először. :( Remélem, neked jobb tapasztalatod lesz és normális nőgyógyászt fogsz ki!

2015. okt. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
27%
Mindenképpen keress női orvost első vizsgálatodra, könnyebb neki beterpesztened mint egy férfinak. Teljes manuális vizsgálat lesz és esetleg hüvelyi UH.
2015. okt. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
mi az h teljes manuális vizsgálat és UH?
2015. okt. 4. 08:52
 6/9 anonim ***** válasza:
Deréktól lefele levetkőzöl, felülsz a székbe nagy terpesszel. Szemmel megnézegeti, majd 2 ujjal felnyúl és másik kezével a alhasadat nyomkodja. Utána jön az un. kacsa, amit feltol, szétnyitja és egy pálcika végén lévő dörzsölő vattaszerüvel mintát vesz. Utána jöhet az UH, ami egy hüvelyk ujjnál kicsit vastagabb rúd, amit bedug és mozgatja jobbra-balra. Ha mindezen túl vagy, akkor felöltözöl alul és levetkőzöl felül, végig tapogatja melleidet, bimbódat megcsippenti. Nagyjából ennyi...
2015. okt. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
90%

Hüvelygomba gyanújával, szüzen nem fog az orvos hüvelyi UH-t csinálni.

Jó eséllyel már a panaszok alapján megmondja, hogy mi a baj, megnézi kívülről, esetleg manuális vizsgálat és kenet, de mást nem valószínű, hogy csinál.

2015. okt. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 6-os. Így csak azokat vizsgálják, aki már nem szűz, különben nem maradna az, ha felnyúlna neki a doki két ujjal. És a hüvelyi UH-t sem tartom valószínűnek. Van egy kis vékony pálcikaszerű eszköz, amit kifejezetten szűz nőknél használnak, ú. n. "szűz kacsa".
2015. okt. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Szűznek egy ujjal nyúl fel és nem kettővel.
2015. okt. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!