Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet ez? Mióma, polyp,...

Mi lehet ez? Mióma, polyp, méhnyak rák?

Figyelt kérdés
Még év elején a pap teszt eredménye p2 volt, de a méhnyakon a doktornő látott valami elváltozást. Nem mondott semmit. Ezt utálom az orvosokban, hogy semmit nem mondanak.Elküldött biopsziára, de az eredmény csak két hét múlva lesz kész. Az alsó részem iszonyat érzékeny, és kellemetlen. Szeretnék gyereket , mert még nem volt. 28 éves vagyok. Egyszerűen nem hiszem el, hogy ez velem történik.

2015. okt. 3. 23:02
 1/9 anonim ***** válasza:
51%
Nyugalom, gondolom nem akart feleslegesen idegelni. Nem lesz semmi baj.
2015. okt. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%

Nyugi. A P2 teljesen normális, ez az alapeset (max. szűzlányoknak P1).


A doktornő azért nem mondott semmit, mert nem tud, amíg nincs szövettan.


Nekem volt P4 is, 10 éve, és túléltem.

2015. okt. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
A mióma nagyon erős, nagy darabos és köztes vérzéssel jár. 35 felett szokott lenni.
2015. okt. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Félek, mert még nincs gyerekem, de szeretnék. Túl sok időt vesztegettem egy rossz párkapcsolatra, és az idő eljárt a fejem felett.

Úgy félek! Nem bírom már tovább, úgy érzem összeroppanok!

2015. okt. 3. 23:13
 5/9 A kérdező kommentje:
Össze vissza volt mostanság a menstruációm, közte pecsételő vérzés. egyik alkalommal túl sok vér volt, és túl erős fájás. utána túl rövid menstruáció, és alig volt vér. 4 hónap alatt ilyen össze vissza volt. most mondta csak a doktornő, hogy lát valami rendellenességet. Csak most mondta!
2015. okt. 3. 23:18
 6/9 anonim ***** válasza:
20%
Ha minden rendben lenne, mint ahogy fentebb írták, nem küldött volna el biopsziára...
2015. okt. 4. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
68%
Várd ki a két hetet, addig ne kombinálj. Banális oka is lehet.
2015. okt. 4. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
29%

"Ha minden rendben lenne, mint ahogy fentebb írták, nem küldött volna el biopsziára..."


Ez pont nem igaz, mert ha okot a kenet vizsgálat, akkor a következő lépés a biopszia. Tudom jól, ez a protokoll.

2015. okt. 4. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
okot?
2015. okt. 4. 01:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!