Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez normalis? A tobbi lent van!

Ez normalis? A tobbi lent van!

Figyelt kérdés

Szeretnem, ha olyanok irnanak, akik tapasztaltak.

13 eves lany vagyok, es mar tavaly vagy mikor megjott...aztan havonta hol 4napig hol 1hetig... de nem is ez a lenyeg hanem mar hogy most 2honapja kesik... nem vagyok terhes, nem megyek nogyogyaszhoz stb.. csak ertelmes valaszokat szeretnek! Koszonom!!



2015. okt. 5. 19:46
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Menj el nőgyógyászhoz ez így nem normális !
2015. okt. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem 13 évesen még egyáltalán nem baj, ha eleinte nem áll be rendesen véglegesre.

Az első pár hónapban úgy tudom lehet normális, hogy sűrűbben vagy ritkábban jön meg.

De ha meg akarsz nyugodni, akkor menj nőgyógyászhoz, az biztos szakmai alapokról tud megnyugtatni, mi több még meg is tud vizsgálni 100% kizárni a problémákat.

2015. okt. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

A barátnőmnek is ilyen volt pár éve..

Ő elment az orvoshoz, adtak neki pár szurit :D , és aztán megindult. Mondjuk, akkor pedig nagyon jött neki, minden órában muszáj volt cserélnie, mert teljesen átázott.

Aztán ezért adtak neki szurit...:P


Szóval, szerintem is menj el az orvoshoz! 16/L

2015. okt. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

13 évesen teljesen normális, ha még nem állt be, vagyis hol 4 napig tart, máskor meg 1 hétig és az is normális, ha 2 hónapig nem jön meg.

Majd beáll.

Ha még 18 éves korodra sem rendeződik, akkor ajánlott nőgyógyászhoz fordulni, de addig nagy valószínűséggel be fog állni!

2015. okt. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Jézusom, milyen válaszokkal riogatjátok szegényt!


13 évesen teljesen normàlis, hogy nem rendszeres a menzeszed! Az első pár évben sokaknak maradnak ki hónapok, illetve nem mindig ugyanannyi ideig tart maga a vérzés. Türelem és nyugalom, be fog állni egy-két-három éven belül, ez egyénfüggő. Ha 16-17 éves korodban is előfordul majd ez, akkor már menj el nőgyógyászhoz, de most ez teljesen normàlis :)


(Csakhogy saját tapasztalatot írjak: nekem 11 évesen megjött, az első évben rendszeres volt, majd 2 évig összevissza és azóta megint rendszeres!)

2015. okt. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Húgom most 13 éves. Utoljára februárban volt neki, egy hete jött meg kb megint. Nem vittük dokihoz, ebben a korban az teljesen felesleges.

19L

2015. okt. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!