Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Így nem lesz bajom belőle?...

Így nem lesz bajom belőle? (Tampon)

Figyelt kérdés
Hogyha mindent követek, időben cserélem, higénikusan akkor nem lesz semmi bajom ugye?

2015. okt. 5. 23:06
 1/5 anonim ***** válasza:
De lehet: TSS. Nem csak akkor alakulhat ki, ha sokaig hagyod bent. Csak akkor nagyobb az eselye.
2015. okt. 6. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Es akkor is ha csak az erosebb napokon hasznalom?
2015. okt. 6. 18:30
 3/5 anonim ***** válasza:
Használd, semmi bajod nem lesz. Én 6-8 óránként cserélem. Éjjel volt olyan, hogy csak 10 óra után cseréltem, mert aludtam. Semmi bajom nem lett. 2 éve tamponozok.
2015. okt. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha TSS-ed lesz tőle, az nem azon múlik, hogy mikor, meddig használod, hanem a hajlamon. Ha a tamponos dobozban lévő papíron is olvasható tüneteket tapasztalod, azonnal vedd ki a tampont és fordulj orvoshoz. De erre nem nagy az esély, ne aggódj! :)
2016. febr. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, korrigálnék, azt írtam: "nem azon múlik, hogy mikor, meddig" persze úgy értem, hogy semmiképp ne legyen bent túl sokáig, de azon kívül nem attól függ, hogy mondjuk 1 vagy 2 óránként cseréled.
2016. febr. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!