Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 21 évesen melldaganat?

21 évesen melldaganat?

Figyelt kérdés

A mellfájdalom milyen betegségekre utalhat? Csak daganatra?

Az én koromban mennyi az esélye a mellráknak?


21/L



2015. okt. 7. 18:17
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
A fájdalom speciel pont nem a rák tünete. A rosszindulatú melldaganat nem szokott fájni, maximum csak nagyon késői stádiumban. 21 évesen amúgy sem jellemző.
2015. okt. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sajnos 21 évesen is lehet valakinek mellrákja, de mellfájdalmat nagyon egyszerű oknál fogva érezhetsz hormonális okok miatt, de akár az miatt is, ha elnyomta a melltartó, vagy mert mondjuk éppen meg vannak duzzadva benne a mirigyek, de lehet ciszta is.

Mindenképpen ajánlott orvost felkeresned, viszont egyáltalán nem kell a legrosszabbra gondolni!

2015. okt. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Szinte 0%. Ha fáj. Akkor pláne nem az, mert a rák csak az utolsó fázisban fáj.
2015. okt. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezt az "utolsó fázisban fáj" dolgot nem tudom, honnan veszitek :) Mi az, hogy utolsó fázis? :) Nekem pont hogy érzékeny volt, és rák, és 26 vagyok. De az esély valóban kisebb a korunkban. Kiderült már a fájdalom oka?
2015. okt. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jóindulatú daganat nagyon gyakori a fiatal nőknél manapság..
2017. ápr. 3. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!