Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tehetnék, hogy ne érezzem...

Mit tehetnék, hogy ne érezzem magam ilyen rosszul menstruáció előtt? És miért jönnek ilyen hamar a tünetek?

Figyelt kérdés

Már kb 2,1-5 héttel a menzesz előtt elkezd puffadni a hasam,mindenem kb 2-szer akkora lesz,a mellem is nagyon megduzzad és nagyon fáj,és ez kb 2 hétig amíg meg nem jön.Normális h már 2 héttel előtte jönnek ezek a tünetek.Hogy lehet enyhíteni? Olyan vaygok mint eyg lufi,és akár 2 kg-t is hízok ilyenkor,pedig fogyókúrázom állandóan.Az étvágyam ilyenkor megnő és édeset kívánnék de visszafogom magam,vagy ha mégis bezabálok ,akkor megszabadulok tőle,de ígyis hízok ilyenkor :(.Viszont rengeteget iszok ilyenkor.Mit lehetne tenni h ne hízzak ilyenkor ,valamint h ne ilyen korán jelentkezzen.

16/L


2010. márc. 15. 18:02
 1/3 anonim ***** válasza:
sajonos nemigen tudsz ellene tenni, maximum megprobalkozhatsz a fogamzasgatloval, sokaknak segit a tunteke enyhiteseben.
2010. márc. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem holnap lesz csak peteérésem, de ma már érzem, h görcsölök és már 2 napja elég sűrű folyásom is van mindig ez van! Mielőtt megjön a mellemet szó szerint utálom,mert nagyon fáj és olyan, mint két lufi ráadásul az idegállapotom olyankor annyira vészes, h bármi miatt fel tudom kapni az agyam! Én is nagyon unom, de én nem gondolkodok fogamzásgátlóban, mert most nincs barátom! 22/l
2010. márc. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem tudsz nagyon tenni ellene, mert a hormonok dolgoznak! :))

Próbálj meg valami könnyű sportot erre az időszakra. A hízás ilyenkor csak átmeneti, mert a szervezet visszatartja a vizet. Egyébként normális az egész, nyugi. Sokan vagyunk még így vele.

2010. márc. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!