Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek is fogamzásgátló...

Szerintetek is fogamzásgátló miatt lehet ez?

Figyelt kérdés
Nyáron kezdtem el legelőször szedni a Dienille nevű tablettát. Nekem nagyon nem vált be, lenullázta libidómat és teljesen érzéketlenné tett szerelmi oldalról is. 2 hónap után abba kellett hagynom hormonvizsgálat miatt, így tartottam egy 1 hónap szünetet és utána újra elkezdtem szedni 1 hónapra, de most abbahagytam. Mikor először abbahagytam, helyrejött minden, újra tudtam szerelmes lenni és nem voltam érzéketlen. Viszont mikor másodszorra kezdtem el, 3 hétig depressziós voltam, folyton sírnom kellett és kiszerettem barátomból is újra. Több mint 1 hete tettem le a tablettát de még mindig nem tértek vissza az érzéseim. Plusz bevettem pár szemet a pre mens tablettából, de abbahagytam mert úgy érzem az sincs rám jó hatással. Szerintetek felborulhatott hormonháztartásom vagy 1-2 hét múlva el fog múlni ez? 17/l
2015. okt. 10. 06:28
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem jó dolog játszani az embernek saját szervezetével. Nem véletlen az a régi ajánlás, hogy nem szabad beleavatkozni a biológiai rendszerbe és fogamzásgátló tablettát is csak a nemi érés befejezése után, legfeljebb kifejezetten felnőtt korban szabad szedni.
2015. okt. 10. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!