Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Barna folyás tabi mellett...

Barna folyás tabi mellett mitől lehet?

Figyelt kérdés

Több mint 2 éve szedek Gracialt és az utóbbi pár hónapban az utolsó 7 szemtől elkezdek barnázni.Lehet,hogy már nem jó a szervezetemnek a gyógyszer?Volt már egy tabi váltásom,akkor egész hónapban pecsételtem és cisztáim lettek,ezért ajánlotta a doki a Gracialt

.De most nem érzek fájdalmat és mindig csak az utolsó szemeknél jön elő.Orvoshoz majd csak a jövőhét után tudok menni,akkora van csak időpont,de szerintem tabiváltás lesz belőle.Előfordulhat ilyen 2 éve szedett,jól bevált fogamzásgátló tabletta szedése után?

21l


2010. márc. 15. 21:16
 1/4 anonim ***** válasza:

igen. sztemis tabit kéne váltanod. többek között ezaz egyik jele ha már nemjó a tabletta.

vagy túl sok, vagy éppen h túl kevés neked ez a hormonmennyiség

2010. márc. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De ha jó volt az elején a szervezetemnek a hormonmennyiség,akkor ez mitől változhatott meg?
2010. márc. 15. 21:51
 3/4 anonim ***** válasza:
hát tudod...előbb utóbb minden tablettát "elutasít" a szervezeted. de azt nekérdezd h miért.
2010. márc. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
2 év után jött elő nekem is ugyanez a Gracialnál. Nődoki akkor azt mondta túl sok volt a hormon. Laurinát kaptam, mert ugyanaz a gyártó, csak más fázisú a hormontartalom. Első hónapjában volt némi pecsételés, de utána már nem :)
2010. márc. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!