Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 2 napja barna folt volt a...

Neked Csak Garage kérdése:

2 napja barna folt volt a bugyimban. 1 napja megjött. (először) Most pedig semmi nincs. Mi baj van velem? Vagy csak egy napig tartott a menstruációm? És az normális? 13/L

Figyelt kérdés

2015. okt. 11. 16:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Teljesen normális. A hormonrendszered még gyenge.
2015. okt. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És úgy is normálisnak tartod, ha az első menstriációm is csak délután jött meg,egyszer sem kellett betétet cserélnem,mert csak épphogy véres meg barna folyásos lett? Ez is normális?Bevallom, kicsit félek:(
2015. okt. 11. 16:31
 3/6 hisztynka ***** válasza:

Ne izgulj, teljesen normális, ha eleinte csak kis mennyiségű vér távozik, vagy ha csak 1-2 napig van meg. Még az is előfordulhat eleinte, hogy ha most megvolt, a következő hónapban nem lesz semmi.

Azt javaslom, hogy a naptáradban jelöld be azokat a napokot amikor megjön, utána pár hónap múlva már láthatod, hogy Mikorra várható.

2015. okt. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Teljesen normális , nekem is pár hónapja jött meg először . Borzasztóan kínzott és nem egy barna volt , hanem fehér folyásom volt egy tűhegyni vérrel . rá egy hétre megint ugyan ennyi , közte semmi vérzés de olyan borzasztóan éreztem magam hogy elmondani nem lehet . enni nem tudtam , aludni nem tudtam , pedig ragadt le a szemem , hányingerem volt fájt a fejem , éjszaka a szomámba jákáltam körbe körbe . azt hittem bedilizek . azóta kb 3x jött meg pontosan de a mostani már 24.én meg kellett volna jönnie , de késik . és már megint borzasztóan érzem magam , szóval remélem azért lassan megjön.
2015. okt. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm:) Megnyugodtam. Azt hittem, csak velem van a baj. De most már tudom hogy nem, és örül a fejem.:D szóval még egyszer köszönöm:))))
2015. okt. 11. 19:32
 6/6 anonim ***** válasza:
Amikor nekem eloszor jott meg, rendesen egy hetig tartott, de ez teljesen normalis.
2015. okt. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!