Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vetélés gyanú? + értetlenkedés...

Vetélés gyanú? + értetlenkedés! Lent HOSSZAN részletezve! Előre is sorry!?

Figyelt kérdés

Helló. 17 napja késik a ... 3éve szeretnénk párommal babát. 10.02. óta nagyon gyenge pecséteő volt. Gondoltam ez nem a meg szokott. (26napos a ciklusum rendszeres, max 1 napot szokott csúszni) Csináltam 10.05. este fél 9 kor tesztet II vonal. :D csináltam eggyet 10.07. reggel szintén II vonal. Elhatároztam orvoshoz megyek. Délven be görcsölt a hasam (mint amikor peteérésem van mert szoktam érezni)Alapból ott indultak a bajok, hogy a kerület ahol lakom nem oda vagyok be jelentve. Egy pár telefonálás után közölte minden környékemen felllelhető orvos, hogy ODA MENJEK AHOVÁ TARTOZOM MERT NEM FOGNAK EL LÁTNI!!!! Jó kicsit jobban lettem. Fel kerekedtem. Okmány iroda tartózkodás hely váltás után már úton is voltunk a dokihoz. Ott nem voltam bejelentve de fel vettek SÜRGŐSSÉGI!!! ellátásra. 2 óra várakozás után behívtak. Mondtam mi a hejzet. Kedves volt az orvos bizakodó. Mondta semmit nem lát még de vastaga méh nyálkahártya szerinte biztos terhes vagyok. Mondom a vérzéssel mi van? Ne foglalkozzak vele. 16 án menjek visza vizelet minta UH. Azóta el telt 4 nap ez az ötödik. Szobat óta nagyon vérzik fájdalom alig és már darabok is vannak. Én eléggé sejtem a rossz oldalt. De párom biztat hátha várjak péntekig. Más orvoshoz NEM MEHETEK MIVEL NEM LÁT EL. Pénzem nincs magán orvosra. Valami ötlet? Várjam ki azt a 4 napot mostmár türelmesen?


Jah ahová be vagyok jelentve közölték hogy PCO gyanús vagyok és nincs pete érésem és egyszer félre is kezeltek egy felfázással majdnem. Amúgy se szőrös se kövér nem vagyok nem iszom (max két hetente egy gyümis sört) több mint fél éve nem dohányzom. Pete érésem van hisz redszeres a havim és a teszt se véletlenül lett pozitiv.

BOCSÁNAT A REGLNYLRT. DE ELEGEM LETT. HÁTHA VALAKI TUD TANÁCSOT ADNI

kÖSZI KATI



2015. okt. 12. 12:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Ha terhes vagy, a napok óta tartó vérzés nagyon nem jót jelent.

Menj be sürgősen az ügyeletre, bárhol kötelesek ellátni!!!

2015. okt. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

A keleti az állandó ügyelet és ott közölték elősször, hogy nem fognak el látni. Mostmár olyan mint egy sima mensi. Abban is vannak darabok ugye a peteérés miatt a nem megtermékenyitett pete kilökődik mensi kor

Pont az nap fályt a hasam amúgy múlt héten mikor kelett volna lennie a peteérésemnek. Mindig figyelem naptárral, és mindig akkor szokott és úgy fájni. Ezt mondtam is a dokinak. Én sem tartom jónak. De Hülyén hangzik én meg párom már a pozitívnak is örülünk. Hisz ugye azt mondták a XX. ker ben hogy nincs pete érésem így valószívű gyerek se lesz mert biztos PCO m van ami hormon betegség. Erős férfias szőrzettel el hízással jár bőr problémákkal. Nekem egyik sincs. Meg heveny hüvely gyulladásra azt mondta majd el múlik semmi bajom. Orvos rokon adott tippet el mulasztottam otthon.

2015. okt. 12. 13:13
 3/15 anonim ***** válasza:
Akkor menj a legközelebbi nőgyógyászatra vagy szülészetre.
2015. okt. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Sajnos nem egyszerű orvoshoz el jutnom. Mivel a munkaadóm egy igazi (p ö cs) fej( vagy ahogy barátnőm hívja egy semmit sem érő kis tacepao) Szóval beteg szabim nem igen van. Mikor másfél-két hónapja meg rázott az áram akkor is közölte ha kell a munkám és a fizum menjek dolgozni. Sajnos új munka után hiába nézek nem hagyhatom ott addig a munkám. És nem is szeretném tájékoztatni a főnököm a jelenlegi helyzetről ugyanis hallgatnám a baromságait (ehhez szint úgy nincs lelki erőm)és ha netán mégis jó hírt kapok pénteken akkor véd a törvény és nem mondhat többet ilyeneket nekem. Illetve most nem érzem úgy életveszélyben vagy nagy bajban magam. Olyan mint egy sima havi. Csak gondoltam valakinek van tapasztalata hasonló téren és van ötlete. Vagy a rossz orvosi helyzetről esetleg
2015. okt. 12. 15:20
 5/15 anonim ***** válasza:
Akkor én nem értem mi is tulajdonképpen a kérdésed, de minden jót.
2015. okt. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
mondjuk az, hogy valakinek (és valószínű nem rád gondolok!) volt e hasonló tapasztalata mind a tünetekre gondolok, mind pedig az orvos/magyar egészség üggyel kapcsolatban!???
2015. okt. 12. 21:23
 7/15 anonim válasza:
Én is így jártam, ahogy Te. A tulajdonos nem engedte meg hogy bejelentkezzünk az albérletbe, ahol lakunk, így amikor görcsölni és vérezni kezdtem, és férjem felhívta a legközelebbi kórházat, neki is azt mondták nem mehetek oda. Nem tudom, ha nem telefonálna az ember, hanem csak egyszerűen megjelenne, ellátnának e, de ki mer ezzel próbálkozni?? Két napig futkostunk a város másik végére Budáról,de sajnos elvetéltem. Neked még lehet remény, csak nagyon gyorsan menj vissza oda ahol elláttak. Ha még megvan a baba talán hormon kezelés segít. Minden jót!
2015. okt. 13. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Az utolsó kommentelőnek köszi a kedves szavakat. Szombaton, Vasárnap és Tegnap is darabos volt és mint ha mostanra kezdene enyhülni. Tegnap az a doki volt bent akinél voltam. Meg próbáltam telefonon utol érni hátha mond valami hasznosat a panaszaimra (8 nap pecsételés majd 3 nap erős darabos és most megint gyengébb. 12 napja vérzem. Ezzel küldtek el a fenébe mindenhol,hogy nem látnak el! Nesze neked Magyar Eü.) de sajnos nem tudtam utol érni. Ma más doki van benn és általában két orvos sosincs ugyan azon a véleményen. Tesztet nem veszek,mert nem szeretném én meg csinálni,hogy megint negatív legyen. :( Nagyon remélem nem lesz az és valamilyen csoda folytán mégis jó hírt kapok. Hisz nagyon sok csoda van ezen a világon.
2015. okt. 13. 08:41
 9/15 anonim válasza:
Utolsó kommentelő vagyok. Nem értem miért állnak így az esetedhez az orvosok. Ismerek olyat aki végig vérzett, ezért folyamatosan kórházban feküdt a terhessége alatt, de egészséges gyermeket szült. Igaz ez nem mostanában történt.
2015. okt. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Én már nem tudom mit tegyek, várok Pénetekig csak az a baj hogy nem tudom meg állni hogy ne olvassak utána a témának és sok helyen oylan rosz dolgokat olvasok. Egy internetes orvos azt írta nekem ne olvassak felejtsem el az olvasgatást és próbáljak pozitív lenni 12 napos vérzéssel (hol kisebb hol nagyobb) meg két pozitív tesztel és ilyen hozzá állású orvosokkal eléggé nehéz nyugodtnak lennem. Most hívjam fel az sztk t ahol voltam és kérdezzem mega bent lévő orvost (persze ha szóba áll velem ) hogy mit tanácsol várjak péntekig vagy mi legyen? Így nem csak a remélhetőleg még meg lévő embriót fenyegeti veszély hanem engem is
2015. okt. 13. 15:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!