Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygomba sos, ha még a...

Hüvelygomba sos, ha még a hólyagok megjelenése előtt, csak az égető érzésre felhelyeztem a Canesten combi tablettát akkor is helyezzem fel a maradék kettőt a következő két napban vagy elég lesz még holnap?

Figyelt kérdés
2015. okt. 16. 17:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Holyagok??????
2015. okt. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Te, ha hólyagok is kijönnek rajtad odalent, akkor az nem hüvelygomba azt is elhiheted nekem!

Amúgy ne magadat kezeld, hanem menj orvoshoz!

És ha bármilyen kezelést felírnak, azt végig kell csinálni, nem lehet felénél abbahagyni, különben nem fog hatni!

2015. okt. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezert irtam en is, hogy holyagok?? Akkor az nem gombanak tunik . Irany orvoshoz! Utalom az ilyeneket, akik magukat probaljak kezelni, aztan szoliba/szaunaba/ furdobe/ nyilvanos wcben terjesztik a korsagaikat.
2015. okt. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!