Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez peteérés lehetett vagy meg...

Ez peteérés lehetett vagy meg fog jönni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nagyon rendszertelenül jön meg a menstruációm. Sosincs fix nap h hányadikán és hogy hány napos a ciklusom, azt se tudom.

Legutóbb szeptember 15-én jött meg.

Most, október 13-14 körül azonban úgy fájt a hasam, mintha meg akarna jönni. Már meg is örültem, mert jövő héten pont tengerpartos helyre megyek, gondoltam túlesek rajta. De nem jött meg, viszont fájt a hasam úgy egy kb 3 napig, és egyszer egy nagyon kis mennyiségű barna folyást is észleltem a bugyin.

Ez akkor peteérés lehetett? Mert tegnap meg ma pl. már nem is fáj a hasam és semmilyen folyásom nincs.


Köszönöm a válaszokat!



2015. okt. 17. 10:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha Te sem tudod, pedig a Te tested, akkor én innen mégis honnan tudnám? :( Majd pár nap múlva kiderül.

19L

2015. okt. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
gondoltam a tünetekből valaki ráismer hogy lehet-e az.
2015. okt. 18. 11:40
 3/3 anonim ***** válasza:
Mindenkinél más a tünet, és egy tünet 100 másik dolog tünete is lehet.
2015. okt. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!