Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ilyen lehetséges? Vagy valami...

Ilyen lehetséges? Vagy valami tipp? Nagyon görcsölök

Figyelt kérdés

Tavaly voltam nőgyógyásznál,aki írt egy papírt,hogy nem nagyon erőltethetem meg magam,ha megvan.Azért mentem el,mert annyira görcsöltem,hogy felállni sem tudtam és annyira megvolt,hogy kb.10-15 percenként kellet cseréljek.Most is hasonló a helyzet,de most máshogy van meg,nem tudom miez...Úgy van meg,hogy nem folyok,hanem ilyen nyálkás hülyeség,azaz vér,de az nagyon sok és így is 10-15 percenként kell cseréljek betétet.Ez a 4.nap,hogy mensizek,és ugyanúgy megvan,mint az első 2 nap volt...Sőt...Jobban görcsölök!Már ott artok,hogy feltettem magamnak egy olyan kérdést,hogy el lehet-e távolítani a petefészkem?Az,hogy gyerekem nem lehetne nem baj,mert ne szülhetek amúgy sem,mert a szemem miatt kockázatos.

Szóval a kérdésem az lenne,hogy el lehet-e távolítani és mit kéne tegyek érte,ha lehetséges?


16/L (bár a nem egyértelmű szerintem)



2015. okt. 17. 12:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Jézusom, mintha én írtam volna O.o

Amúgy, ha lehetsèges is lenne, szerintem akkor lehetne attól más bajod, azért fájna. Anyànak is kivették, de neki betgsèg miatt, ès neki is szokott fájni nèha. :/

16/L

2015. okt. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem a vashiányos vérszegénységtől voltak iszonyú görcseim.Kérj vérvételt ilyen irányba.

2015. okt. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Vashiányom egyáltalán nincs,nem rég voltam vérételen
2015. okt. 18. 09:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!