Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Most mit tegyek? 17/L

Most mit tegyek? 17/L

Figyelt kérdés
Együttlét közben nagyon feszített a hüvelyem nyílásánál, olyan volt mintha a párom "széthúzná". Pedig nem csinált semmit. Mondtam neki, hogy nézze meg mert valami nem stimmel, azt mondta, hogy egy picit szét van repedve.. Mit tudok csinálni hogy elmúljon? Neogranormon segíthet?

2015. okt. 17. 15:36
 1/8 anonim ***** válasza:
18%
Megérdemled, már bocsi. De azért segítek, ha magadtól nem jöttél volna rá: Irány a nőgyógyász ---> Itt max tippelhetnek.
2015. okt. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
18%
Minek szexelsz, ha buta vagy mindenhez?
2015. okt. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
lehet, hogy nem voltal eleg nedves, es serult ott a hamreteg belul, esetleg kivul is. kicsit kimeld magad, ne szexelj egy par napig, kezeleskent meg ulofurdo,valamilyen gyogynovennyel, meleg vizben ( kiveve ha esetleg menstrualnal, akkor ne ulj vizbe)
2015. okt. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
#1 és #2 miért is érdemlem meg és miért is lennék buta??
2015. okt. 17. 16:33
 5/8 anonim ***** válasza:
22%
Még az is azt bizonyítja, hogy ezt megkérdezed. Első voltam.
2015. okt. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell bántani betadinnal,vagy neogramonnal kenegesd 1-1,5 hét alatt be kell magától gyógyulnia.



Azt megértenêm ha 14-15 êves hordanának le,mert az tényleg túl fiatal a sexhez és szégyen is ha ilyen fiatalon csinálja.

2015. okt. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

#5 köszönöm a válaszodat! :)

Igen ezt én sem értem, hogy mi bajuk van.. Nem volt kötelező válaszolni. :D

2015. okt. 17. 23:01
 8/8 A kérdező kommentje:
* Bocsánat, #6 köszönöm a válaszodat
2015. okt. 17. 23:02

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!