Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Progeszteron tartalmú gyógysze...

Progeszteron tartalmú gyógyszerrel pl. Norcolut 5 mg sikeresen tolható egyszeri alkalommal pár napot a menstruáció? 20/N

Figyelt kérdés
Ezt olvastam, valamint hogy legalább a vérzés előtt 3 nappal kell kezdeni szedését. Ha előbb kezdjük, mennyivel? Elmegyek orvoshoz, miután a válaszokat láttam, és úgy gondolom szükségem lesz ilyenre. Köszönöm :)

2015. okt. 19. 13:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem fogja felírni neked az orvos. Egyébként sem arra való, hogy tologasd a menszeszt, az egy komoly gyógyszer, úgy el fog küldeni a fenébe, mint a pinty...
2015. okt. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen, el, de nem tuti, hogy sikerül. Lehet, hogy a gyógyszer ellenére is megjön, vagy a menzesznél tovább tartó pecsételés is jelentkezhet. Ha nem tényleg életbevágó a dolog, nem javaslom.

És kb. egy héttel előtte kell elkezdeni.

2015. okt. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Kedvességre és jóindulatra lenne gyógyszer az emberiségnek akiknek nem osztottak. :D Okoskodás mindig megy..

Mellesleg eléggé utána olvastam, igen is lehet kérni progeszteron tartalmú gyógyszert odébb tolásra, ezesetben Norethisteront, és pár napról, és EGYSZERI alkalomról lenne szó. Valamint nem tudod az okát miért lenne szükségem ilyenre, nem valami felelőtlen tini vagyok, ezen kívül még fogamzásgátlót sem vagyok hajlandó szedni, de most eléggé fontos lenne hogy odébb toljam. Nem játszogatok. ;) [link]

Szívesen elküldenélek én is, mint a pinty.:)

Köszöntem.


Valaki más?

2015. okt. 19. 23:12
 4/5 A kérdező kommentje:

[link]


Még ezt is elküldeném.

Csak többet szerettem volna tudni a dologról. Gondoltam kérdezek..Hátha...

2015. okt. 19. 23:16
 5/5 A kérdező kommentje:

Egyébként pont ezért nem megyek először az orvoshoz. Jó dolog gyomorgörccsel, szégyen érzettel bemenni és azzal szembesülni ha nem a megértés fogad hanem az odaszúrás meg hü*yének nézés..

Így menjen orvoshoz is az ember akinek segítenie kéne.. :)

Így kérdezem én, hova menjek? Persze biztos vannak rendes dokik is. Csak én alapból szégyenlős vagyok..

2015. okt. 19. 23:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!