Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy mondjam el anyukámnak?

Hogy mondjam el anyukámnak?

Figyelt kérdés
Ma Megjött, de nen eloszor. Tudja is hogy mar menstruálok. Ma kene mennem iszni is. Tampont meg nem hasznaltam. Es hat meg egy kicsit szeretnek varni a használatával. Hogyan mondjam meg neki hogy megint megvan es nem akarok menni iszni?

2015. okt. 19. 14:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Pont így:"Anya, megvan és nem akarok menni úszni, tampont nem merek még használni."
2015. okt. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%

Gratulálok édesanyád módszereihez ha ennyire fosol elmondani neki hogy vérzek anya, nem megyek úszni!

Ennyi!

2015. okt. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem itt nem anyukámnak van a hiba. Bennem van mert nem merem neki elmondani. Kicsit cikinek erzem.
2015. okt. 19. 17:18
 4/7 anonim ***** válasza:
ne félj, és ne szégyeld! ő is volt így valamikor...
2015. okt. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát végül is az lett, hogy direkt itthon hagytam az úszódresszem. Odaálltam az edzőm elé és mondtam, hogy nincsen dresszem. Erre ő mondta, hogy ad nekem. Hát nem lett volna egyszerűbb kibökni neki, hogy mi a helyzet. Adott egy dresszet. Meg az egyen dresszből is adott 2 mértet, hogy melyiket rendeljük meg. Gyorsan felpróbáltam, és a kölcsön dresszben bugyiban bent betéttel mini tamponnal a kezemben rohanás a wc-re. Gyorsan "felszenvedtem" a tampont, aztán úsztam 45 percet. Igaz nem volt elég időm, hogy normálisan felhelyezzem, ezért kisit kényelmetlen volt, de igazából nem vésze. Utána rohanok haza ki a tampont új betét a bugyiba. Szerintem akkor holnap is tampont használok már suliba egész napra (JÓL felhelyezve). Köszönöm a válaszokat is.
2015. okt. 19. 19:02
 6/7 anonim ***** válasza:
gratu :DD
2015. okt. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
54%
Nem kell szégyellni, a világ legtermészetesebb dolga!
2015. okt. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!