Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Banyek! Help me! Normális?

Banyek! Help me! Normális?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok és D-S MELLEM VAN!!! Ugye nem vagyok hormonzavaros??? 75D-s!! Édes Istenem!

2015. okt. 19. 20:39
 1/6 anonim ***** válasza:
41%
Gondolom, normális, elvégre van ekkora természetes mell s már 13 éves vagy... Rossz az időérzékem, de az tuti, hogy nekem sem 20 éves koromra nőtt ki a mellem, megvolt az már jóval hamarabb is. Neked ekkora jutott. Részvétem, nekem az épphogy C is bőven sok. Remélem, nem vékony alkatod van hozzá, amit megterheljen ez a méret...
2015. okt. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Átlagos vagyok sztem, csak a derekam fura egy kicsit
2015. okt. 19. 20:44
 3/6 anonim ***** válasza:

Anyukádé egyébként ilyen nagy? Mert sokszor öröklődik, én pont kis mellet örököltem.

Hát, később még lehetnek problémák, sokkal nehezebb feszesen tartani, mint a kisebb melleket, de ha rágyúrsz, akkor nagyon kívánatos leszel...ja bocsi, 13 vagy, még korai ilyeket leírni, ezt olvasd el pár év múlva:D

Meg amúgy fájhat is a hátad :(

Ha nagyon aggódsz, beszélj az anyukáddal, de szerintem normális. Ki mit kapott a sorstól.

2015. okt. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Anyunak 75A-s
2015. okt. 20. 14:51
 5/6 anonim ***** válasza:

A háta csak annak fáj, aki semmit sem tesz azért, hogy egészséges legyen. Eltunnyadt izmai nem képesek megtartani saját magát. Ezért fáj a hátuk, a többi csak kifogás.


Amúgy szerintem normális, nekem nyolcadikban volt olyan osztálytársam, hogy pici volt, de olyan melle, mint a fejem. Ugyanakkora maradt neki, és ő egy picit nőtt (még mindig apró), de így tökéletesen áll neki. :D

2015. okt. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Teljesen normális. Örülj neki, nagyon nagyon szerencsés vagy. Később (pár évig ilyesmiről még szó sem lehet!;)) dögleni fognak utánad a pasik!. Lehet később még tovább fog nőni, az pedig csak még jobb.
2015. okt. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!