Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ovukor lehet "túrós" folyás?

Ovukor lehet "túrós" folyás?

Figyelt kérdés
A naptáram szerint ma van peteérésem. Pisilés után kitöröltem és a papíron, ilyen 1cm átmérőjű sűrű túrós "golyó" volt, illetve benéztem a wc csészébe is és ott is volt egy kisebb. Megrémültem , egyből engedtem egy kis vizet , hogy meglássam mi jön ki belőlem(nyilván utána lezuhanyoztam, nehogy valami gombás fertőzésem legyen). Egy kis nyúlványka még volt, meg kisebb darabok, megmosakodtam, aztán semmi nen jött utána. Candidám volt már, az nem ilyen , plusz nem viszketek. Azért bekentem canestennel, hátha fertőzés.

2015. okt. 19. 21:40
 1/1 anonim válasza:

A túrós folyás hüvelygombára, vagy egyéb fertőzésre utal. Nem mindig a viszketés az első tünet.

A zuhany nem segít, menj el a nőgyógyászhoz és csináljon tenyésztést. Annak fényében majd ő gondoskodik a megfelelő kezelésről.

A naptár mondhatni hülyeség. Nem mindig középidőben van peteérés, elég ritka, amelyik nő a nagykönyv szerint működik.

Azt, hogy pontosan melyik nap van ovulációd, azt rendszeres ovulációs teszt elvégzésével lehetne megállapítani.

Viszont azt jó, ha tudod, hogy ovukor nyúlós, úgynevezett ,,tojásfehérjés" a nyák, semmiképp sem túrós.

2015. okt. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!