Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 7 napot késő menstruáció....

7 napot késő menstruáció. Terhesség kizárva,90 %-ra. Mennyire gond, ekkora késés?

Figyelt kérdés

Dokihoz csak jövőhét csütörtökre kaptam időpontot, addig megbolondulok.


Szeptember 14-én volt az utolsó menstruációm, 20-án együtt voltam a párommal, óvszerrel védekeztünk, mint mindig. Azóta a munka beosztásnak köszönhetően nem volt alkalmunk közösen ágyba bújni. Október 14-e körül kellett volna megjönnie, ami ugye egy hete volt, de akkor és azóta sem jött meg,

Tesztet ma csináltam, erős negatív, se halvány csík se semmi csak az erős 1 vonal, rápisilős Facelle teszttel.


Kérdés mennyire fér bele egy hét csúszás? Ebben az évben általában pontos volt, max 1-1 nap oda-vissza.

Gondolom a tesztnek az 5 héttel ezelőtt levő aktus utáni fogamzást már ki kellett volna mutatnia, igaz?

Köszönöm


2015. okt. 21. 11:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Orvoshoz felesleges menned, nem vagy gép. Egészséges nőknél is akár egy-egy ciklus kimaradhat.
2015. okt. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem értem min parázol ennyire? Kicsit csúszik, 1-2 hét belefér, főleg ha ritkán fordul elő. Tesztet csináltál, negatív lett. Valószínűleg megjön, mielőtt a dokihoz mennél. Nekem egyébként teljesen pontos, mégis volt már egy hetes csúszásom minden ok nélkül. A teszt az első elmaradt menzesz első napjától kezdve mutatja ki a terhességet.
2015. okt. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

Lehet épp ezért vagyok ideges, mert még nem fordult elő velem. És ez újdonság hatásával ér nekem.

Életemben először esett meg velem, hogy tesztet vegyek, igaz 25 évesen, de mégis kicsit ráparáztam.

Még egyszer köszönöm!

2015. okt. 21. 11:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!