Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok! Ti milyen szőrteleníté...

Lányok! Ti milyen szőrtelenítési módszert használtatok először/ illetve most milyet használtok az intim régiónál? 16L

Figyelt kérdés
Hogyan szőrtelenítitek az intim területeteket ott lent? És hány évesen csináltátok először?Nemsokára el fogom veszteni a szűzességem és előtte mindenképpen le szeretném szedni a szőrt. Borotva, gyanta, epilátor? Fiuk ti melyiket szeretitek a szőröst vagy a szőrtelent?
2015. okt. 21. 15:29
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
66%

Szia!


Cukorgyanta. Én sosem hagyom szőrösen. Akkor sem hagytam, amikor nem volt párom, a magam igénye miatt. A párom a csupaszt szereti.

2015. okt. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Én csak levágom ollóval rövidre :D

De régen borotváltam, csak mindig szörnyen kipattogtam és kellemetlen volt :(

2015. okt. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Kozmetikus - intim gyanta.

19/N

2015. okt. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Először borotvával csináltam, mert más nem volt kéznél. Egy ideig epiláltam, de hosszadalmas. Utána gyantáztatni jártam, de elköltöztem Pestről és itt nem találtam jó helyet, ahol csinálják. Így most megint borotva, de lustaságból leginkább. Nem szeretem amúgy, nagyon hamar kinő és még viszket is.
2015. okt. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!