Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit kezdjek azzal, hogy...

Mit kezdjek azzal, hogy candida gyanú? Most akkor candidám van? Kérjek időpontot a nőgyógyászomtól, vagy komolyabb tünetek nélkül még lehet vele élni? Valakinek esetleg valami homeopátiás bevált gyógymódja?

Figyelt kérdés
Bővebben: a rákszűrés eredményem annyi lett, hogy candida gyanú. De az asszisztens annyit mondott, hogyha konkrét tüneteim lesznek, csak akkor kell visszamenni és kezeltetni. Mit csináljak?
2010. márc. 17. 15:27
 1/1 anonim válasza:
Ha tényleg candidád van akkor máhogy kell étkezned.Cukrot semmiképp nem ehetsz mert az tálálja.Találsz a neten candida diétát.De azért érdemes lenne megtudni hogy tényleg azod van e!! Ha ilyen az orvos akkor válts orvost!!Én sem szeretem mikor csak találgatnak!És minden képpen szedj valami immuerősítőt!!A kasvirágcseppet tudom ajánlani!
2010. márc. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!