Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért van az ha megvan fáj a...

Miért van az ha megvan fáj a hüvelyem? Ez szokásos?

Figyelt kérdés

Kb. 7 napja jött meg, tudom hogy ez sok, de előtte hónapokig csak nagyon kevés volt és csak 3 napig. vagy 2 napja olyan furcsa érzésem van odalent, nem is tudom hogy mi lehet..talán fájdalom vagy olyan mintha szorítaná vmi:S:S

Buta vagyok..félek is..


2008. szept. 11. 15:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem akkor szokott ilyen érzésem lenni, amikor nagyon erősen vérzek. Neked lehet, hogy azért van, mert már elég hosszú ideje megvan. Ha nem akar elmúlni, akkor érdemes lenne nődokihoz menni.
2008. szept. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!!! Hát remélem nekem is csak ez a baj!!!
2008. szept. 11. 16:27
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is szokott ilyen érzésem lenni, amikor erősen megvan. Elég kellemetlen érzés, majdhogynem rosszabb, mint a görcs. :( De elmúlik, az a lényeg. Anyunak is így van, ez nem utal semmi gondra, nyugodj meg. :)
2008. szept. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Jajj nagyon szépen köszönöm!!! Tényleg igazatok lett..már elmúlt..és a fájdalom is:D:D
2008. szept. 13. 16:57
 5/6 anonim ***** válasza:

Örülök hogy jól vagy :)

Nekem is 7 napig tart a mensim (vagy 8 napig) és az utolsó napokban már nekem is szokott fájni vagy úgy érzem, mintha ki lenne dörzsölve. :S

2009. okt. 10. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
jajj az nem jó:( ilyen ez a női sors:(:S
2009. okt. 10. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!