Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért viszket/ég/fáj a hüvelye...

Miért viszket/ég/fáj a hüvelyem és a végbélnyílásom közötti bőr?

Figyelt kérdés

Kb 2 hete kezdődött, székelés után, aztán pár nappal később elmúlt. Viszont 2 napja újra jelentkezett.


Napközben viszket, ha pedig megérintem (akár wc papírral, akár kézzel) olyan érzés, mintha egy nyílt sebet tapogatnék. A meleg víztől is fáj.

Gombás fertőzés lenne? Talán nem hüvely gomba, mert a hüvelybejáratnál és a hüvelyben nem érzek ilyen tüneteket. Inkább a végbélnyílásomnál és azon a kis területen a két nyílás között.


Valaki esetleg tudja mi lehet, vagy mit tehetek ellene?


2015. okt. 28. 13:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem csak megsértetted,és ahogy gyógyul úgy viszket.
2015. okt. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
küldj róla képet és akkor tudok segíteni. Amúgy azt Douglas-partnak hívják a szakirodalomban, egy proktológus mondta :D
2015. okt. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Remélem csak megsértettem, de megnéztem, és nem látszik semmi. Talán csak egy kicsit piros.
2015. okt. 28. 15:03
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha piros, és fáj, viszket, akkor az gomba. Van végbél tájéki gombás fertőzés is.
2015. okt. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Próbáld meg Canestennel kenegetni.
2015. okt. 29. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2015. okt. 29. 09:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!