Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok, nők! Mit ajánlatok?

Lányok, nők! Mit ajánlatok?

Figyelt kérdés

Ha "odalent" leborotválom, pl. a bikini vonalam, fehér pattanások jönnek ki, egy csomó, és viszket is.

A viszketésre anyukám a babapúdert mondta, az segit elméletileg. Nem is ez lenne a fő gond. Hanem a pattik...


Eléggé csúnyán néz ki, főleg ugye nyáron...Néha gondolkodom, hogy a rosszabb. Borotválás előtt, vagy után...?


Valami tanács, esetleg tapasztalat nagyon rám férne, nem tudom, hogy mit csináljak. Eléggé idegesit..

15/L



2015. okt. 28. 18:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Én ugyan férfi vagyok, de van olyan fürdőruha is, ami az átlagosnál többet takar.
2015. okt. 29. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne borotváld, hanem gyantáztasd le! A borotva után kippatogzik és egy csomó fetőzést is el lehet kapni. Szóval gyanta és utána púder.
2015. okt. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Kend be borotvahabbal és úgy borotváld. két három borotválás után már hozzászokik a bőröd és nem lesz reakció. A borotvát csak te használd és ha kiment az éle akkor cseréld.
2015. okt. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!