Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Késő menstruáció, terhesség...

Késő menstruáció, terhesség lehetetlen, véres széklet, nagy görcsök, hányás, folyamatos hányinger, mi lehet ez? Részletek lent!

Figyelt kérdés

A dolgok két hete kezdődtek. A menstruációm egyszerűen nem jött meg, de a görcseim erősebbek voltak, mint alapból szoktak lenni.

A melleim iszonyatosan feszülnek, megdagadtak, fel vagyok puffadva és folyamatosan hányingerem van.

Amikor rám jön egy ilyen fajta ,,görcsroham" akkor a számból közbe hányás szerűen valami vízszerű dolog folyik ki. Olyan, mint a nyál, csak sokkal folyósabb és nem a gyomromból jön fel hanem a számból folyik (mint amikor kicsit megnyitod a csapot).

Aztán pár napja észrevettem, hogy véres a székletem.

És most vagyok azon a ponton, hogy nem tudom, hogy érdemes, vagy van e mire várni.

Érdemes e megvárni, hogy hátha megjön vagy, hogy a tünetek majd maguktól elmúlnak.

Ha nem akkor ezzel milyen orvoshoz kéne menni? Mert nem egyértelmű: a menstruációs dolog-nőgyógyász, de a véres széklettel? Háziorvos? Kórház?

Van e okom megijedni? Ha orvosra kerül a sor akkor mire kell számítani? Milyen vizsgálatokra? Elmúlhat magától?

Visszatérve az elejére: NEM lehetek terhes, szűz vagyok, teljesen érintetlen.

18 éves vagyok, 5-6 éve rendszeresen menstruálok. Tapasztalatokat, tanácsokat várok! Köszönöm!


2015. okt. 31. 22:09
 1/1 anonim ***** válasza:
Diagnosztika nélkül nem mondanék rá semmit, viszont diagnosztikát mindenképp kéne csinálni. Ha a legkorrektebb akarsz lenni, akkor háziorvossal beküldeted magad a sürgősségire, és erre még ott sem mondhatják, hogy kamu tünetek. (SBO-n a "besétálok 2 hetes panaszokkal"-t nem szokták szeretni, ezért javaslom a háziorvoson keresztül történő érkezést)
2015. okt. 31. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!