Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok! 12 éves vagyok, és...

Lányok! 12 éves vagyok, és tegnap jött meg. De idegesít a betét, meg este ki is folyik. Szerintetek váltsak tamponra? És hogy mondjad anyának? :S

Figyelt kérdés
2010. márc. 18. 15:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
megmondod,hogy anyu megjött, idegesít a betét tampont akarok használni, ha nem engedi, akkor veszel magadnak a boltban és titokban használod :)
2010. márc. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
szerintem nyugotan használj estére tampont.kényelmesebb,biztonságosabb.én is azt használom.mielőtt felhejezed olvasd el alaposan a dobozban lévő leírást.Anyud biztos megérti,Ő is nőből van. :S és nagon fontos!!!ne hidd,hogy elveszi a szüzességed,bárki mondja,mert hülyeség!!
2010. márc. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2010. márc. 18. 16:02
 4/13 anonim ***** válasza:
hát éjszakára nem túl egészséges a tampon, és nem is túl kényelmes legalábbis nekem, éjszakára használj éjszakai betétet, abból nem folyik ki mert olyan mint egy pelenka :) nappalra meg jó a tampi
2010. márc. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Hát te tuti nem 12 éves vagy. Nekem is 12 évesen jött meg először, de eszemben sem volt ilyen felnőttes stílusban kérdezgetni a neten, hanem azt sem tudtam, hogy mi ez, még anyu cserélt nekem betétet is, tamponról meg szó se lehetett.
2010. márc. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
miért ne lehetne 12 évesen felnőttes?? nekem is rögtön eszembe jutott anno a tampon, és elég gáz h anyukáddal cseréltetted a betétet
2010. márc. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Hát 12 éves vagyok elhiheted. 2 hónap és 13 :)

Amúgy meg van internet, utána lehet nézni és a mi sulinkban tartanak felvilágosító órát is. :)

És köszi

2010. márc. 18. 17:01
 8/13 anonim ***** válasza:
Szia! Tényleg kényelmesebb a tampon estére, de azért a szüzesség dologgal kapcsolatban nem teljesen értek egyet. Ha láttál már normál tampont teljesen tele szívva... hát nem tudom. Hártyája válogatja, én vigyáztam az enyémre, csak utána használtam tampont. Most 27 vagyok. Tény, hogy szűz vagy akkor is, ha a szűzhártyád már nincs meg, ha még nem voltál fiúval, de én nem hiszem, hogy jó ötlet ilyen korán tampont használni. Azt gondolom csak azért annyira laza a tájékoztató is ez ügyben, mert egyetlen dolog fontos nekik, a bevétel. Szerintem beszéld meg anyukáddal mindenképp. 27L
2010. márc. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Édesanyám nőgyógyász és nekem anno ő mondta,hogy 18 alatt nem ajánlja a tampont,mert még fejlődsz,és még nyilván szűz is vagy. Emellett rengeteg baktériumot vihetsz be így. Nem akarlak ijesztgetni,én 1szer nagyon beteg lettem tőle és azóta nem használom.

Ha erős a vérzésed használj éjszakai (always) betétet és normál,pamut fehérneműt,cseréld gyakran és nem lesz semmi gond.

2010. márc. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Beszéltem anyával, és azt mondta őt nem zavarja :)

Köszi mindenkinek.

2010. márc. 20. 13:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!