Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Augusztusban éltem nemi...

Augusztusban éltem nemi életet! Azóta normálisan meg jött minden hónapban. De októberben csütörtöktől szombatig és vasárnap csak egy kevés vérzés volt! Szerintetek?

Figyelt kérdés
szerintetek terhes vagyok? adjatok tanácsot
2015. nov. 2. 19:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes.
2015. nov. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nagyon tartok hogy terhes vagyok.reggelente érzem azt a görcsös fájdalmat amit terhesség alatt a pisilés miatt! múlt hét csütörtökön jött meg szerdán barna folyásom volt.de tegnap reggel meg egy kevés vérzés.
2015. nov. 2. 20:23
 3/12 anonim ***** válasza:
Biztosan nem vagy terhes.
2015. nov. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha ennyire félsz miért nem csinálsz tesztet? Legalább megnyugszol :-)
2015. nov. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
folyás is van. ..
2015. nov. 2. 20:39
 6/12 anonim ***** válasza:
És akkor mi van ha van folyásod? Mi köze ennek a terhességhez?
2015. nov. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
igazából a görcsök is aggasztanak pisilés előtt meg ez a vérzés ami csütörtöktől szombatig tartott.
2015. nov. 3. 08:03
 8/12 anonim ***** válasza:
Egyik sem a terhességnek a jele, lehet viszont rengeteg nőgyógy., vagy urológiai betegség tünete ha pisiléskor görcsölsz. Egyébként nem tudom miért akkora kiadás egy 3-400 forintos tesztcsík megvétele, ha már ennyire parázol. Különben ha terhes lennél, már a 3 hónapban lennél, hidd el észrevetted volna, mondjuk abból, hogy kimarad a menstruációd, már a hasad is kicsit nagyobb lenne, nem beszélve a rosszullétekről, na az a terhességnek a tünete, nem a pisilési görcs.
2015. nov. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen hogy tanácsot adsz..Ez egy kicsit megnyugtat!csinálni fogok egy tesztet! köszi még egyszer! :)
2015. nov. 3. 14:11
 10/12 anonim ***** válasza:
Nincs mit és nem kellene aggódnod, nincs okod rá.
2015. nov. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!