Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Segítség! Dudort találtam a...

Segítség! Dudort találtam a nemiszervemen?

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok, senkivel sem merek erről beszélni. Tegnap amikor indultam fürödni, találtam a puncimban egy dudort. Megijedtem, úgyhogy megnéztem a tükörben. Kb akkora mint egy borsó. Amikor megnyomtam, nem fájt, hanem nagyon jó érzés volt. Utána nagyon nedves lett a puncim. Utána elmentem fürödni és amikor a puncimat akartam kimosni, a víz hozzáért a dudorhoz és nagyon jó érzés volt. Kérlek segítsetek! Senkivel sem merek erről beszélni! Mi lehet az a dudor? Rosszat jelent, hogy jó érzés hozzányúlni? Meg miért lett nedves a puncim amikor megnyomtam? 13/L

2015. nov. 6. 15:51
 1/4 anonim ***** válasza:
35%
Te biztos, hogy nem egy 13 éves kislány vagy, talán menj ilyen kérdésekkel a szex kategóriába.
2015. nov. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Remélem ez nem komoly kérdés. Amúgy az a dudor a csiklód. És teljesen természetes, hogy jó érzés hozzányúlni, meg az is, hogy nedves lettél, ami azért történt mert amikor a nők "felizgulnak" benedvesednek.
2015. nov. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Jópofa troll kérdés lenne, de valahogy sehogy sem fér bele az, hogy egy lány 13 év után veszi észre, mi van a lába között.. A csikló nem egyik napról a másikra nő oda :)
2015. nov. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ilyen fokú a tájékozatlanság. Azt még jobban sajnálom, hogy az anyukájával nem tudja megbeszélni.
2015. nov. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!