Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elmenjek nőgyógyászhoz, ha 2...

Elmenjek nőgyógyászhoz, ha 2 hete menstruálok? :S

Figyelt kérdés
2010. márc. 19. 00:36
 1/10 A kérdező kommentje:
Esetleg előfordulhat, hogy a körmeimmel sértettem meg magamat önkielégítés közben, és ez okozza? Nem tudom mi tévő legyek :S
2010. márc. 19. 00:41
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Jól tennéd ha elmennél .. egy kivizsgálás sosem árthat.. egy nőnek meg legyen fontos az egészsége :)

Lehet csak szimplán stresszhelyzet vagy hasonló, de jobb félni, mint megijedni :)

2010. márc. 19. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Megint Én..nem hinném, hogy bármi köz is lenne hozzá.. te tudod, milyen mennyiségű a vérzés.. de szerintem , ezt kizárhatod..
2010. márc. 19. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Azonnal keress fel egy nőgyógyász kollégát! Orvosként tanácsolom, amíg nem késő!
2010. márc. 19. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%
Valami gyulldásra gondolok, de inkább a nőgyógyász, az a biztos.
2010. márc. 19. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mindenképpen orvos!!!!!
2010. márc. 19. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Viszonylag gyakori probléma, hogy nem múlik el rendesen a menstruáció. Van, akinek, rendes, világospiros vér ürül tovább, de sokaknak sötétbarna színű több-kevesebb folyásban nyilvánul meg. Menj nőgyógyászhoz, megvizsgál, kapsz rá gyógyzsert, ez majd segít. Semmiképpen se várj vele.

Jobbulást!

2010. márc. 19. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, rászánom magam.
2010. márc. 19. 06:59
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem szeretnelek megijeszteni, de feltetlenul menj el, mert az egyik ismerosom is igy jart, de o csak 3 het utan szanta ra magat es mutet lett belole.

Szoritok neked.

2010. márc. 19. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

feltétlen menj orvoshoz mielőtt teljesen legyengülsz

tapasztalatból tudom..vérszaporítót kellett szednem meg folsavat

2010. márc. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!