Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Már nagyon zavar, de lassan...

Már nagyon zavar, de lassan mondhatom, hogy 3 hete menstruálok. Valakinek volt még ilyenben része?

Figyelt kérdés
Már 2 hete,hogy ,,lejárt,,a menstruációm de azóta is folyton folyásom van. Azaz mindig kell használnom tisztasági betét(napi2x-3xcsere) és un.a folyás,mint mensturációkor csak nem akkora mértékében. Mitől jöhet? Felfáházás?

2015. nov. 8. 08:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Nálam is volt ilyen. Elmentem nőgyógyászhoz, és felírt gyógyszert, ha még egyszer lesz ilyen, akkor a következő menstruáció 10. napjától szedjem. Azután elmúlt, viszont ültem gyógytea ülőfürdőbe is.
2015. nov. 8. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én már többször jártam így. Első alkalommal sikerült gyógyszerrel elmulasztani. Az utolsó két alkalommal azonban hiába adtak hormont, vérzéscsillapítót, nem múlt el, küretre volt szükség. Sok minden lehet a háttérben, minél előbb menj el orvoshoz. Lehet, hogy egy egyszerű hormonzavar, méhszájseb, de komolyabb probléma is, ne halogasd az orvost.
2015. nov. 8. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Jövőhéten mindenképpen orvoshoz fogok menni. Nektek milyen gyógyszert írtak fel?
2015. nov. 8. 10:57
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem írták hormont ( provera, norcolut, duphaston), vérzéscsillapítót (ergam csepp), amikor gyulladásra gyanakodtak, akkor antibiotikumot, gyulladáscsökkentőt. Elég széles a repertoár, attól függ, hogy mi a baj, ami a vérzést okozza. Nekem ezeket nem egyszerre írták, hanem többször jártam már így, ezért próbáltam ki ennyi mindent.
2015. nov. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez nem normális, ok nélkül ilyen nem történik. Vagy hormonális oka van, vagy fizikai (pl ciszta). Nőgyógyászhoz menj el.
2015. nov. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem duphastont írtak fel.
2015. nov. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szia, voltal orvosnal?
2015. nov. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!