Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet olyan, hogy egyszerre...

Lehet olyan, hogy egyszerre több nőgyógyászhoz megyek el Tb-re?

Figyelt kérdés

Bocsi, kicsit furcsának tűnik a kérdés, de nem tudom jobban megfogalmazni... :)

Az a helyzet, hogy nem régen voltam először nőgyógyásznál, aki PCO-t diagnosztizált nálam. Szerencsém volt, szerintem nagyon ügyes orvos, de valahogy a betegséggel kapcsolatos "tudásszomjamat" nem sikerült kielégíteni a doktor úrnak.

Továbbra is szeretném a rákszűrést és az UH-t nála csináltatni, de van az ismerettségi körömben egy hölgy, akinek a férje a városban egy másik klinika szülészeti és nőgyógyászati részlegének a vezetője. Viszont ők egy teljesen más intézmény, mint az én dokim, de ott elvileg vannak olyan szakdokik, akik jobban fel tudnának ez ügyben világosítani engem (a hölgy férje abban segítene, hogy kihez forduljak).



2015. nov. 11. 23:52
 1/1 anonim ***** válasza:
persze mehetsz
2015. nov. 12. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!