Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szeméremdomb duzzanat?

Szeméremdomb duzzanat?

Figyelt kérdés

Kedden vettem észre zuhanyzás közbe hogy a szeméremdombon van egy kis duzzanat, egy kicsit fáj is (úgy mintha pl megütöttek volna) és egy kicsit piros is. Ma voltam kerületi dokinál aki azt mondta hogy a Bartolini mirigyem gyulladt be a borotválkozás miatt, de én nem hiszem. Elküldött nőgyógyászhoz de az 2-3 hónap mire kapok időpontot és megőrjít hogy nem tudom mi van. Amúgy nagyon viszket is...Mi lehet ez? Mit tehetek? El fog múlni magától? Ugye nem lehet komoly?(halálos)


Előre is köszi. 16/L (szűz)


2015. nov. 12. 18:58
 1/7 anonim ***** válasza:

Na, ezért ne menj ilyen problémával háziorvoshoz, mert akkora hülyeséget mondott, hogy az már nekem fáj.

Gondolom a Bartholin mirigyre gondolt, amivel egy gond van, hogy az a hüvelybemenet tájékán van és marhára nem a szeméremdombon és az marhára nem is viszket, fájni tud, nem is kicsit és meg is tud duzzadni, nem kicsit, de az egészen biztos, hogy nem a szeméremdombnál van.

Szőrtüsző gyulladásod, az simán lehet, viszont annak meg köze nincs a Bartholin mirigyhez!:)

Szerintem ezt a szőrtelenítésnek tudhatod be, de ha annyira fáj, akkor menj el időpont nélkül szakorvoshoz, mondván, hogy sürgős az ügy, de max. megmondják, hogy legközelebb kozmetikushoz menj szőrteleníteni, vagy szakszerűen csináld otthon, mert általában a szakszerűtlen otthoni szőrtelenítés eredménye a begyulladt szőrtüsző. Valószínűleg nem a szőriránynak megfelelően csináltad a szőrtelenítést, vagy esetleg nem ügyelték kellően a higiéniára.

2015. nov. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor is ha 2 hete szőrtelenítettem és csak most így hirtelen egyik napról a másik napra jelent meg? (Hétfőn még nem volt)
2015. nov. 12. 19:18
 3/7 anonim ***** válasza:
Persze, kell idő, míg a kórokozók bejutnak a szőrtüszőn keresztül és kicsit elszaporodnak. Még a nyirokcsomóid is megduzzadhatnak tőle.
2015. nov. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezzel a bőrgyógyászatra kell menni.
2015. nov. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
3 hónap amíg időpontot kapok
2015. nov. 12. 22:14
 6/7 anonim ***** válasza:
Szólj anyukádnak és menjetek el privátba!
2015. nov. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Sok lány maszturbál úgy, hogy hasra fekve a szeméremdombját dörzsöli valamihez. Bocs, ha nálad ez nem áll fenn, csak gondoltam, azért megjegyzem, mert ettől borotválkozás után jól begyulladhatnak a szőrtüszők. Túl szoros vagy műszálas bugyi sem használ a borotvált bőrnek.

Komolynak biztosan nem komoly! Próbáld nem vakarni, inkább kend be valami bőrnyugtató krémmel.

2015. nov. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!