Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 3 éve jött meg először a...

3 éve jött meg először a havim, de július óta nem jelentkezett. Valószínűleg decemberben megyek dokihoz. Milyen gyógyszert fog majd felírni? 17L

Figyelt kérdés
Ugye nem fogamzásgátlót?

2015. nov. 12. 22:26
 1/4 anonim ***** válasza:

És eddig nem voltál orvosnál?

Miért gondolod, hogy gyógyszert kell szedni?

Előbb ki kell deríteni, hogy mi az oka, hogy nem jön meg. Sok minden lehet.

2015. nov. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Pszichés okai vannak, mert gyakran mondogatom, hogy jobb lenne, ha fiú lennék. Bár korábban is így gondoltam, de ettől még ugyanúgy megjött, sőt tavaly egy ideig olyan pontosan, hogy azt hittem, hogy beállt...
2015. nov. 12. 22:39
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem gyógyszert kellene szedni, mert az nem oldja meg ezt a problémát, csak elfedi. De a doki majd megoldja.

19L

2015. nov. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha úgy ítéli meg, akár fogamzásgátlót is felírhat, de egyáltalán nem biztos, sőt, nem valószínű, hogy így hirtelen gyógyszert kapsz. Ha mégis fogamzásgátlót kapnál, nem kell tőle rettegni, az orvos meg tudja ítélni, mi a legjobb.
2015. nov. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!