Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Le fog szidni a nőgyógyász,...

Le fog szidni a nőgyógyász, vagy mérges lesz, ha elküldött hüvelyi ultrahangra, és e helyett hasi ultrahangot csináltak nekem?

Figyelt kérdés
Hozzá kell tennem, hogy még szűz vagyok, és aki az ultrahangot csinálja, az miután megtudta ezt, automatikusan hasi ultrahangot csinált. Meg szólni kell ilyen esetben az eredmény visszavitelnél az orvosnak, vagy látni fogja a leleten, hogy nem azt csinálták, amit ő kért?
2010. márc. 19. 19:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem fog szólni, hiszen nem célszerű felülbírálnod az ultrahangot csináló orvos döntését, és ő a hasinál döntött!Ha úgy látta jónak, akkor biztosan elég volt a hasi is!
2010. márc. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
84%
Hát mindenképp szólj. Amúgy meg nem Te tehetsz róla, szóval ne mérgelődjön!
2010. márc. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Téged semmiképpen nem fog leszidni, mert nem te tehetsz róla. Egyébként meg vannak szabályok, hogy mit lehet és mit nem lehet egy szűz lánynál, ezzel nyilván tisztában van az orvosod. Ha pedig a hasi UH-n is látja amit kell akkor meg se fog szólalni.
2010. márc. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem hüvelyit csinált, mert ha nem muszáj, akkor nem macerálnak egy szűz lányt hüvelyi UG-gal, szerintem ez eléggé érthető...

Amúgy tudta a nőgyógyász, hogy szűz vagy? Mert akkor eleve furi, ha hüvelyire küldött, ha erre külön oka volt, akkor meg minimum a beutalóra rá kellett volna írnia, de korrektebb, ha telefonon odaszól az ultrahangba.

Amúgy leszidni biztos nem fog - ha igen, akkor kapja be.

És ha nem mondasz semmit, akkor is látni fogja, hogy hasi UH készült.

2010. márc. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, megnyugtató. Egyébként nem tudom, tudta-e, hogy szűz vagyok :S az ujjával vizsgált meg, szóval nem tudom, ilyenkor érzi-e, hogy ott a hártya. Kérdezni meg nem kérdezte. Már csak attól félek nagyon, hogy elküld mégegyszer, hogy most már rendesen csinálják meg :S:S
2010. márc. 19. 22:24
 6/8 anonim ***** válasza:
Miért? Ha elküld mégegyre, akkor mi a baj?
2010. márc. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát az a baj vele, hogy egyrészt fájna, másrészt nem akarom hogy egy műanyag rúd szakítsa át...
2010. márc. 20. 15:41
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor mondd meg, hogy nem akarsz hüvelyi UH-t és kész. Senki nem fog "megerőszakolni". Gondolom nem élet-halál kérdése, hogy elkészüljön az a szerencsétlen hüvelyi UH...
2010. márc. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!