Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Bakteriális fertőzésre szerint...

Bakteriális fertőzésre szerintetek miért gombaellenes gyógyszert kaptam már másodjára is?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem értem... Nem antibiotikumot kellett volna felírnia? Kaptam kúpot is, azt a gyógyszerész keveri ki, szóval az nem tudom milyen kúp...

Lehetséges, hogy megelőzésképpen, hogy az esetleges antibiotikumos kúp miatt, nehogy gombám is legyen?

Na de akkor a páromnak miért kell szintén bevenni ezt a gyógyszert?

Aki ért hozzá kérem írjon!


2010. márc. 19. 22:50
 1/3 anonim ***** válasza:
65%

Nem gondolod, hogy az orvos csak tudja, hogy mi bajod van, es mit kell ellene adni?

Az nem olyan egyszerü, hogy baktérium = antibiotikum, gomba = valami más. Ezért tanul az orvos évekig az egyetemen, hogy jobban tudjon dolgokat, mint aki nem járt oda. Szedd te is meg a párod is azt, amit kaptatok és ne akarj okoskodni.

2010. márc. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

De honnan szeded, hogy amit felírt, az gombaellenes???

A másik, meg, milyen orvos az, akivel nem lehet még ilyen szinten sem megbeszélni a kételyeidet? Vagy nem is a magánrendelésére mentél?

LÉteznek antibiotikumos kúpok is. Pláne, amit a patikus készít, az többnyire az.

2010. márc. 20. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

mert lehet hogy gombád is van és bacis fertözésed is. nekem is volt kupom ilyen.

a párod azért kapott mert lehet ö is fertözött(szexuális kapcsolat miatti oda vissza fertözés)én párom is kapott ,pedig semmi baja. a gomba féfiaknál nem okoz tünetet.tehát öt is kezelte mert ha nem irt volna neki fel akkor visszafertözhetne.

2010. márc. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!