Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Jelezheti a klimax kezdetét?

Jelezheti a klimax kezdetét?

Figyelt kérdés
41 éves vagyok és szokatlan volt legutóbbi menzeszem. Megjött a szokásos időre, de csak másfél-két mapig tartott összesen. Nagyon fiatal, nem egész 11 éves voltam , mikor először megjött. Anyukám is így volt, korán volt meg az első és korán kezdődött nála a klimax. Lehet nálam is ez van? Spirálom van, valószínű nem vagyok terhes. Természetesen egy tesztet azért csinálni fogok.
2015. nov. 16. 08:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is korán megjött!!11 évesen.Már 2 éve nincs menzeszem és a klimaxal járó dolgok is megviselnek.Most vagyok 44!
2015. nov. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 szilvijoe ***** válasza:
Fiatal vagy még a klimaxhoz! De a hormonzavar az bőven belefér, csak mostanság mindenkivel elhitetik, hogy ez természetes, pedig nem...
2015. nov. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez nagyon korai lenne még. Nekem is 11 évesen jött meg, és 55 évesen maradt abba. Menj el nőgyógyászhoz és nézess hormonszintet!
2015. nov. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Tesztet csináltam, az negatív lett! Akkor megyek dokihoz, és megnézetem magam. Eddig óramű pontosságú volt, és csak akkor volt zavar, amikor rövid ideig fog.gátlót szedtem, meg egy másik spiráltól sok éve.
2015. nov. 18. 11:42
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem fogytál mostanság? Ha igen, attól is lehet. Esetleg nem váltottál növényi étrendre? Egyébként szerintem ez nem rendellenes, majd a következő hónapban erősebb lesz.
2015. nov. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!