Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mik befolyásolhatják a menstru...

Mik befolyásolhatják a menstruáciot? 4. napja h nem jött meg eddig pontos volt. Irjatok pls

Figyelt kérdés

16án kellett volna megjönnie de nem jött.van barátom óvszert használunk,(és nem szakadt ki,mindig ellenörizzük) és csináltam tesztet és negativ lett.

a multhéten felfáztam kaptam 20szem antibiotikumot. a terhességéi teszten az áll h az antibiotikum nem befolyásolhatja a ciklust. meg novemberben is fel voltam fázva és akkor is kaptam 20 szemet akkor pedig simán megjött pontosan. 19éves vagyok, eddigre már be kellett volna állnia neki nem?

szoltam anyunak is azt mondt ha védekeztünk nincs miért izgulni meg ha a teszt is negativ..de eddig nem késett.

az elöjelei meg megvannak hasfájás mellfeszülés (hisztiziés:)..

akinek volt már hasonlo az kérem segitsen.

köszönöm


2010. márc. 20. 12:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Felfázás+antibiotikum általában befolyásolja. 4nap késés egyébként nem kóros,nekem napra pontos volt 5 évig utána szintén felfázás és gyógyszerek miatt késett 2 hetet.
2010. márc. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nalam is elofordult mar ilyen, de aztan megjott vegulis, ha a teszt negativ akkor valoszinuleg a felfazas miatt, vagy a gyogyszer miatt, bezavarhatott valamelyik valoszinuleg, esetleg csinalj egy ismetlo tesztet ha nem jon meg. aztan ha az is neg. es 2 het mulva se jon meg, irany a nogyogyasz.
2010. márc. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Velem is ez volt...Mi is védekeztünk, gumival, nkeünk se szakadt ki, időben fel is került, aztán mégis volt barnás beágyazódási vérzésem egy hétre rá (legalábbis gondolom hogy az volt, mert amúgy sose volt olyan nekem....ilyen barna pecsételő vérzés), aztán meg 2 hétig késett. Mi is csináltunk tesztet, negatív lett, dokinál is voltunk, de csak annyit mondott, hogy ha még két hétig nem jön meg, menjünk vissza. Aztán megjött. De elárulom neked, hogy én még minidg nem vagyok nyugodt. Mert az 1 hét késés után elkezdtem aggódni, és annyi mindent elolvastam a terhességről, hogy hihetetlen, és simán lehet hogy valaki terhesen is menstruál. Ráadásul csináltam még egy rakat tesztet, és van rajtuk hát vagy nagyon nagyon halván ymásodik csík, vagy szellemcsík, nem tudom eldönteni. Csak akkor fogok megnyugodni, ha áprilisban megjön rendesen. És szerintem még visszamegyek a nődokihoz. De amúgy nekem se késett soha előtte. De 4 nap, ami neked van, még nem olyan sok. Ja, és én is 19 vagyok:)

2010. márc. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, úgy értettem, hogy én egy hét után kezdtem aggódni, aztán végül 14 nap késéssel jött meg.
2010. márc. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm a gyors válaszokat!

kb2éve volt amikor késett 10napot,akkor is tiszta ideg voltam,sok tesztet is vettünk az összes negativ volt de akkor sem voltam nyugodt de utána megjjött a 10. napra.de azota sosem volt ilyen.

azért irtam ki a kérédst mert furcáslom h most késik mikor már féléve is volt felfázásom akkor meg nem késett.

3.válaszolo meg tudlak érteni szörnyü lehet:S én is ugy aggodok,vettem még1 tsztet majd reggel megcsinálom.

van 1 honlap az a neve h ciklus.hu itt regiztem tavaly és mindig küld mailt h mikor fog megjönni és nem küldött beléptem és azt irta ki h hnap kell megjönnie..a megadott ciklusok alapján,de nem értem miért na mind1 nem idegesitem magaam. még1szer köszönöm a válaszokat

2010. márc. 20. 13:22
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi lett a teszt eredménye? Megjött már? Remélem minden rendben!!!


Írj, ha tudsz, kíváncsi vagyok!

2010. márc. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

szia!

igen negativ a teszt és 21-én meg is jött=)

köszönöm szépen a törődést!=)

2010. márc. 25. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!