Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 1,5 hete volt egy hasi műtétem...

1,5 hete volt egy hasi műtétem, egy nagy petefészek ciszta eltávolítás miatt?

Figyelt kérdés
Olyan mintha egy ici picit váladékozna. Ez Hétfőn haza engedtek a kórházból, és azóta majdnem mindennap volt hőemelkedésem. Erre írtak fel antibiotikumot. De ma este észre vettem, hogy a vágásnál bal oldalon halvány lila folt van, és kemény is. Ráadásul picit fényes a vágás, Ez mi lehet? Ez természetes műtét után?
2015. nov. 20. 22:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Telefonálj be a kórházba!
2015. nov. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem a hasi vágás kb. 3 hétig ha jól emlékszem kékes-lilás (véraláfutásos?) volt a mióma műtét után. Volt hőemelkedésem 37,2. A háziorvoshoz mentem át. Viszont nem váladékozott. Fényesnek fényes volt kicsit. Ha az megnyugtat, hívd fel a nőgyógyászod.
2015. nov. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nekem is 37,2 volt a hőemelkedésem, de a felé nem ment. Ma hívtam az orvosomat a hőemelkedés miatt, holnap felhívom ez miatt. Remélem nem fog hülyének nézni, hogy már majdnem mindennap hívom és hogy szombaton hívom.
2015. nov. 20. 23:23
 4/4 anonim ***** válasza:
Mit mondott?
2015. nov. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!