Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ma jött meg a menzeszem, de...

Ma jött meg a menzeszem, de már nagyon elegem van a betétekből. Szerintetek mit csináljak? Többi lent.

Figyelt kérdés

Tudom, hogy egyesek szerint a betét higénikusabb, mint a tampon, de én úgy vagyok vele, hogy ha nem hagyjuk bent túl sokáig, és tiszta kézzel helyezzük fel, a tampon is teljesen jó. Nade a lényegre is térnék. Amikor először megjött, anyukám azt mondta, hogy a tampon nagyobb lányoknak való (ő is azt használ). Ettől fogva nem beszéltünk többet erről, természetes volt, hogy én betétet használok. De így pár hónap elteltével már nagyon nagyon elegem lett belőle. Állandóan zörög (pedig rendesen kicsomagolom), és a vékony tesinadrágon egy picit át is látszik. Arra gondoltam, kipróbálnám a tampont. Csakhogy anyukámmal őszintén szólva nem nagyon merem ezt megbeszélni... nem is tudom miért. Pedig jóban vagyunk anyummal, csak nagyon ritkán veszekedünk ,ráadásul meglehetősen engedékeny is. Tudom, hogy hol tartja a tamponjait, és bármikor, feltűnés nélkül el is tudnék venni egy párat. De félek, hogy mi lesz a reakciója, ha ne adj' isten észreveszi. A boltban nem merek venni, mivel közvetlen az iskola előtt van,ebből kifolyólag szinte mindig ott vannak az iskolatársaim (tanítás előtt és után), és félek, hogy észreveszik és beszólnak valamit (főleg a fiúktól tartok). Sőt, a barátnőim sem igazán támogatják a tamponhasználatot, tehát ez az ő szemükben sem lenne túl jó pont a számomra. Szóval szerintetek el merjek venni egy-két tampont anyukám fiókjából? :DD Eléggé butyuta kérdésnek tűnik, de nekem ez is nagy feladat :D

Előre is köszi a válaszokat!

13/L



2015. nov. 21. 19:24
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Egyszer próbáld ki a tampont.De szerintem jobb a betét.Én is azt hordok.

12/L

2015. nov. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ne anyukád tamponját használd, neked még a minitampon való. Beszéld meg anyukáddal, hogy vegyen neked minitampont. Ha jó a kapcsolat köztetek, nyugodtan mondd el, hogy nem szereted a betétet, szeretnél minitampont kipróbálni. Drukkolok, hogy sikerüljön!
2015. nov. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Azt a "zörgést" rajtad kívül senki más nem hallja nyugi..
2015. nov. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

nyugodtan próbáld ki, csak előtte nézd meg a neten, hogyan kell feltenni!


[link]

[link]

2015. nov. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ne anyukádtól vegyél, mert ő valószínűleg nagyobbat használ. Neked a minivel kell próbálkoznod. Hazafelé meg van csak más bolt is, nem csak az az egy.
2015. nov. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

szerintem is minitampont próbálj ki.

anyukád valószínűleg nagyobbat használ, ne tőle vegyél el.szerintem próbáld megbeszélni vele. nyilván ő is tudja, hogy a tampon praktikusabb

2015. nov. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ez most komoly kérdés? tényleg ez a sztori, ha igen válaszolok,de ... hááát
2015. nov. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)) holnap megpróbálok beszélni vele:)
2015. nov. 21. 21:28
 9/10 anonim ***** válasza:
53%
Figyu, annyit mondj neki, hogy nagyon zavar téged, hogy a vécében mindenki hallja a betét csomagolójának a zörgését, szeretnél iskolaidőben tampont használni.
2015. nov. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én nem mondanék anyumnak semmit, vennék a boltba magamnak és kész.
2016. jan. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!