Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Barna folyással lehet úszni?

Barna folyással lehet úszni?

Figyelt kérdés
Minden héten járunk a sulival úszni. A tanár egyáltalán nem megértő, mert felmentést csak orvossal lehet. Első úszáskor pont meg volt és anyával írattam felmentést és mondta hogy máskor orvossal mentessem fel magam. Most menjek a háziorvoshoz, hogy menstruálok és kéne felmentés? Szerintem kiröhögne..De nem ez a legnagyobb baj. Nekem még eléggé összevissza van a menstruációm. Mindig úgy van, hogy havonta menstruálok és 2 havonta van barna folyásom (2 menszi között). És most ezzel lehet menni úszni? Mert a tanár tuti szóvá tenné, hogy már megint bajom van 2 hét után?!
2015. nov. 22. 15:38
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha barna színű, szerintem ne menj úszni, mert az akár a mensi eleje is lehet. Ha a vízben erősödik fel, az már elég kellemetlen... A tanár bunkó. Tudhatná, hogy ebben a korban még nem lehet pontos a ciklus mindenkinél. Ne menj háziorvoshoz állandóan igazolásért, mert nyilván ha az úszás napján reggel jön meg, már nem is tudsz a dokihoz menni suli előtt. Írj anyukáddal. Ha meg a tanár kötekedik, lehet neki nyugodtan mondani, hogy gyakrabban jön meg, nem mész így vízbe. Barna folyáskor sem! Nem kényszeríthet, hogy ússz...

19L

2015. nov. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!