Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetrk mi lehet ez?

Szerintetrk mi lehet ez?

Figyelt kérdés
1hete éreztem hogy mintha fellennék fázva ,vasárnap egész nap hetfon szinte mar alig kedden is csak este de akkor rettentoen de vagy csak 2orat ugye ez a tipikus elmegyek pisilni fáj ha pisilek es utanna felallok es megint mintha be akarnék pisilni, kedden elmentem dokihoz kellett menni vizeletet adni annak az eredménye az lett hogy valami Baci van benne na a doki aztmondta h akkor igy kuldjuk el tenyeszetre mert nem lehet tudni hogy hugyuti vagy huvelyi.. ez volt csutortokon. Na en mar csutortok este ereztem h olyan viszketős égős érzésem van lent meg folyásom is nem darabos hanem sima..na mára már egy egy kicsit olyan halványsárgás színű nem büdi nem fáj a hasan semmi egyéb tünetem sincs csak ezek.(4nap múlva kell megjönnie)
2015. nov. 22. 17:34
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!