Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A mai lányok többsége miért...

A mai lányok többsége miért nem ismeri a testét, annak működését?

Figyelt kérdés

Olyanokat kérdeznek, hogy egy nő csak ámul és bámul.

A menstruáció nekik csak egy nyűg, a terhességtől iszonyodnak, de nem védekeznek. Az igénytelenségről már ne is beszéljünk.


2015. nov. 23. 13:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Az iskola se oktatja ki őket ,a diákok nem figyelnek oda , a szülők meg bíznak mindkettőben . A modernitás hozza ezt a együgyűséget , egy tabletta készen kapva és nincs gondod semmire . Instant megoldások korszaka . Tenni érteni kutatni nehezen megy , kevesen tudatosodnak . Kényes dolog ez .
2015. nov. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy ezek a mai lányok?

Igen, vannak és mindig is voltak ilyenek, csak eddig nem volt gyakorikérdések, hogy kiírják a kérdéseiket...

2015. nov. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak a lányok ilyenek hanem az egész társadalom. Én egészségügyben dolgozom és az emberek 95%-nak fogalma sincsen a testük teljesen alapvető működési folyamatairól vagy anatómiájáról és erről nem feltétlen az iskola tehet, hanem maga az ember aki teljesen érdektelen önmagával szemben is.
2015. nov. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
65%
Na, mert régen aztán marhára képben voltak...
2015. nov. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Régen nem fürödtek vagy mostak fogat az emberek és lóháton közlekedtek és a szomszédasszonytól szerezték a híreket stb.

Hagyjuk már ezt, hogy mi volt régen. Pont azért nem lehet ma már kifogás a tudatlanságra, mert a mai világban ki se kell lépni a házból, hogy bármiről bármilyen információt megszerezz.

2015. nov. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
71%

Igazából az én korosztályomban is voltak, vannak buták. Pedig 26 vagyok, nem mai lány szerintem :D

Mégis középiskolában volt egy csaj, aki fenkölten hirdette, hogy ne használj gumit, hiszen úgy jobb lesz a pasinak, majd vigyázz a pasi. A csajnak lett gyereke egy ilyenből :D:D

2015. nov. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Régen se tudtak :)

Csak nem tudtuk, hogy nem tudnak.

2015. nov. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A régiek sem ismerték. Olyan kérdéseket tettek fel az ifjúsági újságok kérdezz rovataiban, hogy elképesztő.


Nem csak a szexualitásban vagyunk tudatlanok, hanem úgy általában biológiából, anatómiából.


Többet, jobban kellene tanítani az iskolában, az biztos.

2015. dec. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!