Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Meddig várjam a csodát a...

Meddig várjam a csodát a melleimmel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok. A melleimet nem nevezném melleknek. Kicsi. De nem túlzok, nagyon kicsi. Irigykedve nézem kedves nőnemű társaimat akik valamiért többet érdemeltek ilyen téren.

Így nem érzem magam jól a bőrömben. Tudom, hogy nem a mellméret számít de hiába állítjuk ezt, a szíve mélyén mindenki érzi, hogy ez egy fájó pont. Na bocsánat, sok a körítés...

Lényeg a lényeg. Hány éves koromig nőhet? Esetleg van valaki, aki személyes példával meg tud nyugtatni?

(Orvosi beavatkozást nem preferálok)


2015. nov. 23. 21:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Fogadd el önmagad és kész. Rengeteg nőnek vannak kis mellei, neked ezt dobta a genetika. Nagyobb mellekkel sem lennél semmivel sem több ember.
2015. nov. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%

Boldog lennék, ha kisebbek lennének a melleim, nem fájna a hátam és tudnék hason fekve aludni.:-( A kis mellekre tehetsz duplabetétes push-up melltartót, mindjárt jól néz ki, és tudsz csattogó hangok nélkül ugrókötelezni.

Remélem, feldobtalak.:-)

2015. nov. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ne izgasd magad ezzel, komoly párkapcsolatban ez egyáltalán nem számít. A női emlő különben is az ivadék táplálására szolgál és itt sincs a méretnek köze a tejtermelődéshez.
2015. nov. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
24 éves korodig nőhet, de egyszerűbb, ha megnézed a családodban anyukád és a nőnemű lények genetikáját, abból lehet következtetni valamilyen szinten mégis mit várhatsz. Ha nem preferálod A kosaras, vagy annál kisebb mérettel a beavatkozást nem baj, de akkor feleslegesen keseregsz, mert semmi nem fog történni. A kis mellnek is vannak előnyei, én azonban a dupla betétes push up melltartó hordást nem ajánlanám, mert ha egy pasinak megtetszel és azt hiszi van anyag, ahol nincs, az első intim együttlétkor csalódhat, úgyhogy normál melltartót hordj, mert Te sem örülnél, ha valaki kitömné a gatyáját majd végül nem azt kapnád, amire számítottál az első "benyomás" alapján. A kis mell előnye sport alkalmával jön ki valóban, könnyebb vele ugrálni, ezt alátámasztom. Még mindig jobb a kisebb formás, mint a lógó nagyobb, hidd el.
2015. nov. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
54%

Nyugodj meg :)

Én egész tinikoromban fixen 48 kiló voltam, akármit csináltam (volt, hogy hetekig szalonnát vacsiztam), soha egy deka nem szaladt fel, sovány voltam és lapos.

22-23 éves koromban kezdtem asszonyosodni, ahogy nagymamám fogalmazott :D

Végre elértem egy 56 kilót, ami a magasságomhoz pont ideális.

Ugyan még mindig nem nézek ki Pamela Andersonnak, de 25 éves fejjel végre olyan igazi, fognivaló melleim és fenekem lettek, és nem kellett hozzá semmiféle külső hatás...

Vannak ilyen későn érő nők, arcra még mindig mindenki 16-nak néz maximum, bár nem bánom...

Szóval bőven van még esély rá, hogy te is teltebb leszel.

Kérdés, milyen a testalkatod, talán rád is férne még egy-két kiló.

2015. nov. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Van még időd, ne aggódj!

Esetleg kérdezd meg anyukád neki Meddig nőt a melle, hány éves koráig. :)

Nézd a jó oldalát! A férfiak nem csal 2 mellett fognak benned látni, hanem mást. Nem fog fájni a hátad, a derekad, aludhatsz hason, nem lesz kínos tesin torzsemelest csinálni. Nem lesz megerőltető tesin az ugrokotelezes, felules stb.

2015. nov. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Tiboo Martino válasza:

Szerintem menj el endokrinológushoz és vizsgáltasd ki magad. Ha minden rendben van akkor bele kell törődni! Nem feltétlenül a mell teszi a nőt nővé! (legalábbis az én szememben). Én egyébként a picit 1000-szer jobban szerettem.

30/f

2015. nov. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha kicsi a mell, közelebb a szív, szokta volt mondani a nagyapám.

De sosem aggódj! Eljön majd fehér paripán a királyfi, aki pont ezért fog belédszeretni.

2015. nov. 24. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a biztató szavakat. 180 cm vagyok, 68 kg.Jó húsban mondjuk úgy.

Ami a családot illeti, sem édesanyám, sem pedig a nővérem nem szűkölködik mellek terén.

2015. nov. 25. 14:26
 10/10 Tiboo Martino válasza:
180 centihez 68 kiló szerintem megfelelő. Ha a családodban így állnak a dolgok akkor tényleg menj el endokrinológushoz, ott kiderítik nincs-e valami hormonális zavar ami befolyásolná!
2015. nov. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!