Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Megjött, de nem olyan mint...

Megjött, de nem olyan mint máskor. Tippek?

Figyelt kérdés

Gyenge gyomrúaknak lehet nem ajánlott a leírás, számomra is kellemetlen erről beszélni, de tanácstalan vagyok.


Már több mint 5 éve menstruálok, de ilyen még nem volt. Maga a vér ugyan úgy pirosas mint máskor, viszont a betétben nagyon sötét barnává változik (máskor pirosabb) bár ennek lehet nincs jelentősége, viszont a szaga brutális. Máskor is van egy kis szaga, de most mintha erjedt/rothadt lenne, nem is tudom mihez hasonlítani, de nagyon átérződik. Kellemetlenül érzem magam, félek hogy szobatársaim vagy osztálytársaim megérzik rajtam. És nem értem hogy mitől lehet. Valakinek valami ötlet? :/



2015. nov. 28. 19:57
 1/2 anonim válasza:
100%
Nálam is volt egy olyan időszak, hogy nagyon erősen jött meg, és akkor én is láttam benne ilyen sötétebb "darabkákat". Tudtommal nincs semmi következménye, max annyi, hogy nekem abban az időben, mikor furcsa volt a vér, maga a ciklus is rendszertelenné vált, néha hamarabb, néha később jött meg egy héttel. Ha te nem észlelsz ilyesmit akkor valószínűleg csak arról van szó, hogy a kelleténél erősebben jön meg neked, ilyenkor tanácsos utánanézni, mi válthat ki erősebb vérzést a megszokottnál (nálam ilyen a cékla vagy a vörösbor, a citromlé pedig gyengítette).
2015. nov. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ha büdös, akkor lehet hogy van valami fertőzésed menj el a nőgyógyászati ügyeletre, vagy legalább hétfőn az orvosodhoz
2015. nov. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!