Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Békéscsabán nőgyász? (bővebben...

Békéscsabán nőgyász? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Békéscsabán kit tudnátok ajánlani? Először mennék nőgyógyászhoz, fogamzásgátlót szeretnék iratni. Az sztk-ban is van vagy be kell menni a kórházba? És hogy működik ez az egész? Időpontot kell kérni? Van csabán nő nőgyógyász vagy csak férfi? Elég gátlásos vagyok, ezért szeretném ha olyan dokit ajánlanátok aki emberileg is rendes, nem csak a szakértelme van a helyén. Olvastam hogy ilyenkor milyen vizsgálatokat csinálnak, de orvosa válogatja, hogy ki mit csinál meg belőle. Ha tudsz ajánlani valakit, kérlek írd le azt is hogy ő meg is vizsgált vagy csak kérdezgetett, elküldött-e vérvételre stb.. Az is érdekelne hogy ez milyen költségekkel jár.

Tudom kicsit összetett, de kérlek próbáljatok minél több kérdésemre válaszolni.


2010. márc. 21. 17:39
 1/1 A kérdező kommentje:
szépen elírtam, nőgyógyász szeretne lenni
2010. márc. 21. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!