Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy kell használni a tampont?

Kulcsárviola kérdése:

Hogy kell használni a tampont?

Figyelt kérdés
Már 3 hónapja (persze csak amikor megvan) próbálkozok betét helyett, tampont használni, de valamiért nem sikerül. Talán rossz "pozícióban vagyok"?

2015. nov. 29. 18:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Kicsomagolod,és a mutatóujjaddal óvatosan nyomd fel.A madzag lógjon ki.Mindenkinek más pózban kényelmes.
2015. nov. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Folyik elég vér, hogy felcsússzon? Milyen márka? Az ob mini silk touch borítású a legjobb Neked szerintem, mert az tényleg felcsúszik egyszerűen, és az a legkisebb.

19L

2015. nov. 30. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szia! Fél éve még én is ebben a helyetetben voltam, de elsőre sikerült. Ob mini-t használj, az a legkisebb.

1. Moss elötte kezet.

2. Csomagold ki és nyúlj alá a mutató és a középső ujjaddal, majd óvatosan kezd el tolni felfelé. Ha úgy érzed nem megy tovább, pedig még nincs bent rendesen, akkor kicsit mozgasd meg, változtass az irányon. Addig told amíg biztosan nem fog kiesni/kicsúszni.

3. Úgy tudod ellenőrizni hogy jól tetted-e fel, hogy leguggolsz és ha nem érzed hogy bent van akkor jól tetted fel.

2015. nov. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!