Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Felfázás mennyire befolyásolja...

Felfázás mennyire befolyásolja a teherbeesést? Teherbe lehet így esni?

Figyelt kérdés

Állandóan pisilnem kell azt érzem, ha pisilek nem fáj, folyásom az van, szaga is, de az szerintem azért mert peteérésem van. Néha néha alhasi fájdalmaim vannak, mintha menzesz jönne meg. Baba projekten rajta vagyunk a férjemmel, mennyire befolyásolja a felfázás a terhességet?

Mert gondolom felfázva lehetek.



2015. nov. 30. 17:12
 1/5 anonim ***** válasza:
33%
Gondolod? És bevállalnád így a gyereket, hogy közben simán lehet valami rettenetes fertőzésed, de leszarod, te eldöntötted hogy neked gyerek kell, akkor annak meg kell lennie még akkor is, ha a kikezeletlen, trichomonászos hüvelyeden át kell megszületnie?!
2015. nov. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

ma ereztem mégcsak ezt a pisi ingert, de mar egy ideje probálkozunk. Hát honnan tudtam volna hogy bajom van, ha eddig nem volt. Terhesség meg 50-50 az esélye. Nem erőltessük a dolgot, kiváncsi voltam más véleményére is,de már rőgtön gúnyolodas van. Mit kell izetlenkedni?

Egyszerű kérdés,egyszerű válaszokkal.

2015. nov. 30. 17:28
 3/5 A kérdező kommentje:

Másik dolog.

Semilyen fertőzésem nem lehet ugyanis multheten voltam nőgyógyásznál, és rendben talált. Se felfázás, se más bajom sem volt, de köszönöm a válaszokat.

2015. nov. 30. 17:32
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! A peteereskor jelentkezö folyasnak nem kene, hogy szaga legyen. A szag valami fertözesre utal. Az is lehet, hogy a probalkozas miatt (a sperma lugos) eltolodott a hüvelyedben a pH, es nem felfazva vagy (hugyuti fertozes), hanem nögyogyaszati fertözesed van. Pl. gomba is okozhat olyan tüneteket, mintha fel lennel fazva. Egyebkent szerintem a teherbe esessel nincs összefügges, a peteeres, megtermekenyüles, beagyazodas magasabban zajlik, a felfazas vagy egy hüvelyt erintö fertözes ellenere siman teherbe lehet esni. Ettöl függetlenül az elözö valaszolonak igaza van, hogy ha esetleg nem csak egy sima gomba, hanem vmi komolyabb fertözesed van, az veszelyes lehet a babara.
2015. nov. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a normalis valaszt.

Már nőgyógyásznak is említettem a folyást,megvizsgált is,mindent rendben talált. Én is gondoltam a sperma es a folyás egyben és azért van olyan szaga es feher szine, különben amúgy csak a folyás nagyon pici és színtelen. Ha nem múlna el elmegyek dokihoz

2015. nov. 30. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!