Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hamarosan eljön az a pillanat...

Hamarosan eljön az a pillanat amikor először kell nőgyógyászhoz mennem. Kérhetek tanácsot?

Figyelt kérdés

Szóval... Az a helyzet, hogy nemsoká abban a korban leszek, hogy nőgyógyászhoz menyjek. Igazság szerint nagyon szégyenlős vagyok, ezért nem nagyon merek se anyummal, se a nővéremmel beszélni erről.( Ők se nagyon hozzák fel ezt a témát, meg ha fel is hozzák kellemetlennek találom és próbálom kikerülni.)Az útóbbi időben egyre többet gondolok erre, hogy milyen lesz. Hogy pontosan mit is fognak csinálni.(Oh... Drága gyerekkor, és a boldog tudatlanság) Félek is. Nem sokat foglalkoztam eddig ezekkel a női témákkal.

Sokat jelentene, ha valaki elmondaná, hogy is megy ez, és, hogy pontosan hány éves korban is kellene először menni, mi lesz az első alkalomnál, meg hasonlók.



2015. dec. 2. 11:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem 19 évesen a legajánlatosabb.Ugyan abban a cipőben voltam mint te. Éppen ezért nem jártam nőgyógyászhoz...aztán most 22 éves fejjel kénytelen voltam.Én kellemesen csalódtam.Amikor belépsz leültetnek,beszélgetnek veled,és leírják az adataid.Majd az orvos megkér,hogy vetkőz le.Ha nagyon szégyenlős vagy ajánlatos hosszabb felsőbe menni,ami takar. Aztán felkell feküdni és terpeszeni.Én egyébként itt kilettem,az orvos is elkezdett nyugtatgatni meg az asszisztens is :) aztán megvizsgálja az orvos a méhet,majd kacsát tesz be .( nem fáj) Nekem ultrahangoztak is.Túl lehet élni! :)
2015. dec. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Akkor még van időm addig. Megkönyebbültem. Lehet hülye kérdés, de ugye a legtöbb nőgyógyász nő? (Nem tudom, hogy fogalmazhatnám meg ezt a kérdést ugy, hogy ne állítsam be magam síkhülyének ^^")
2015. dec. 2. 12:46
 3/11 anonim ***** válasza:
Mostmár nagyon sok nő is van. Én az első 3 évben nőhöz jártam Mostmár férfihez. Majd idővel kitapasztalod melyik jobb neked.
2015. dec. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
És nem kellemetlen férfihez menni?
2015. dec. 2. 13:20
 5/11 anonim ***** válasza:
Én már sokszor voltam ,és egy nővel sem találkoztam.A legtöbb férfi.
2015. dec. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Kellemetlen nagyon is! Én átlag idős dokikat választok,ők valahogy megnyugtatnak.Viszont amikor fiatalabb vizsgált,el is kezdett incselkedni.Erről ennyit :D
2015. dec. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az a legfontosabb, hogy előtte fürödj meg.
2015. dec. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem fiatal férfi dokim van és nem incselkedik. Először mindenáron nőre esküdtem. Mostmár el nem hagyom a jelenlegi férfi dokim.
2015. dec. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
3-as voltam.
2015. dec. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Nem írtad meg hány éves vagy. Az első nőgyógyász látogatást illik a szexuális élet megkezdése előtt megejteni. Ha még szűz vagy nem fognak hüvelyen keresztül megvizsgálni. Nyugodtan mondd meg, hogy még soha nem jártál ilyen vizsgálaton, ez nem ciki. Ahogy írták illik megfürödni előtte. A többi úgy zajlik, ahogy már írták (adat felvétel, beszélgetés stb.).
2015. dec. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!