Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az elő együttlét után normális...

Michyo kérdése:

Az elő együttlét után normális ha késik vagy kimarad a menstruáció?

Figyelt kérdés
Ezen a héten kellene megjönnie a menstruációmnak, de eddig semmilyen olyan jelét nem tapasztalom, hogy meg fog-e jönni. Kérlek titeket segítsetek nekem mert kicsit félek, múlt hét pénteken voltunk együtt a barátommal, nekem az volt az első alkalmam. Válaszotokat előre is köszönöm!!!

2015. dec. 3. 08:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Védekeztetek?
2015. dec. 3. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
44%
Terhesség esetén normális.
2015. dec. 3. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
34%

ha terhes vagy akkor abszolut normalis.


Gratulalunk a babahoz.

2015. dec. 3. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Igen védekeztünk
2015. dec. 3. 08:54
 5/12 mantis religiosa ***** válasza:
Nálunk is ez volt. Exfeleségemnek, még akkor gimis volt, két hetet késett, izgultunk is, mert csak a suli utánra terveztük a családalapítást. elég feszült két hét volt, pedig előtte óramű pontosságu volt Neki. Annyira még nem örültünk annak, hogy megjött, mint akkor két hét után. :-) Azért pár nap múlva csinálj egy gyorstesztet, és legközelebb jobban vigyázzatok!
2015. dec. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Tesztet már csináltam ami negatív lett viszont a mensim a múlt hónapban is egy hetet késett :(
2015. dec. 3. 09:00
 7/12 anonim ***** válasza:

A teszt leghamarabb aktus után két héttel mutat értékelhető eredményt, semmi értelme nem volt még tesztelni, leghamarabb jövő pénteken van értelme.


Ha normálisan védekeztetek, akkor ne stresszeld magad! Valószínű meg is jön, mire egyáltalán tesztelhetnél. Nyugi!

2015. dec. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Remélem igazad van!! :) köszönöm szépen!
2015. dec. 3. 09:12
 9/12 anonim ***** válasza:

Bocs, de mit jelent, hoyg a múlt hónapban is késett egy hetet? Mihez képest? Milyen hosszú ciklusaid szoktak lenn?

Hogyan védekeztetek?

2015. dec. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Általában hó elején szoktam menstruálni, 5-6 napig és óvszerrel védekeztünk
2015. dec. 3. 10:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!