Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hol találok NŐI! (NEM FÉRFI!...

Unic0rn kérdése:

Hol találok NŐI! (NEM FÉRFI! ) nőgyógyászt? Lehetőleg ne magánklinikám mert nincs 10-30ezer forintom egy vizsgálatra,17 éves vagyok!

Figyelt kérdés

17 éves vagyok és már több, mint egy hete késik a mensesem. Van barátom de nem került sor még aktusra - szűz vagyok, és nem, nem voltunk olyan közel egymáshoz hogy bármi megtermékenyülés legyen mivel távkapcsolatban vagyunk és az utolsó mensesem óta nem találkoztunk. Terhesség kizárva. Van azonban egy petefészek cisztám amit október elején diagnosztizáltak és sajnos technikai gondok miatt még nem sikerült elmennem kontrollra (nem tudtam időpontot kérni), most viszont, nem találok egy ****** orvost akihez mehetnék. Akihez eddig jártam, már nincs időpontja erre az évre, felhivtam egy pár számot hogy találjak tini ambulancián női orvost vagy csak simán egy női orvost, és a. megmondták, hogy kérjek időpontot x napon y-z óra között vagy b. elküldtek h menjek magánklinikára mert "örülünk hogy van még nőgyógyász az országban".


Most, aki azzal szeretne kommentelni hogy ne válogassak azt szépen kérem hogy tartsa meg magának a hozzáfűzni valóját, mert bár értem, hogy az egészségemről van szó, de ha úgy adódna, nem szeretném hogy férfi turkáljon bennem és a kérdéseimet se szeretném egy férfinek feltenni. Ennek az az egyszerű oka van, hogy undort kelt bennem, legyen az 30 éves vagy 50 éves nem számít. Tehát férfi orvos csak legvégső esetben, VAGY abban az esetben ha legalább nem turkál, mert eddig csak ultrahangot csináltak és nem szeretném, hogy még szűzen turkáljon bennem, irtó kellemetlen lenne..


Tudom, sajnos ünnepek előtt nehéz időpontot kérni, még újra elmegyek a családi orvosomhoz, hátha tud valaki mást ajánlani.. Nagyon fontos lenne, hogy nő legyen. Konzultáció még úgyahogy elmenne, ha férfi az orvos de nem akarom, hogy hozzámérjen...



2015. dec. 3. 09:39
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
57%

Valami gond van az agyadban!

Hidd el egy orvos nem úgy néz rád mintha Te lennél a minden. S élvezné, hogy benned turkálhat. Betegként kezel, és nem kezel máshogyan mint ha egy 80 éves néni lennél.


Megjegyezném, hogy egy nagy semmi a kérdésed. A lényeg nincs benne... Hol laksz??????

Ajánlhatok debrecenben ha pesti vagy.

2015. dec. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Hol laksz? Győrben rendel Csenge Titanilla ha jól tudom a tinédzser ambulancián, Győrben és Tatabányán Balogh Ildikó, Pesten Rigó Barbara de nem tudom csak magánban e.
2015. dec. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

Úgy tűnik, három dolgot tehetsz:

1. választasz egy fizetős női nőgyógyászt, és reméled, hogy nála még lesz időpont az ünnepek előtt.

2. maradsz az sztk-s női nőgyógyászoknál, és elmész hozzá januárban.

3. elmész az sztk-ban egy férfi nőgyógyászhoz, akinél még van időpont decemberre (ha van ilyen).

Döntsd el, melyik verzió a legelfogadhatóbb számodra!

2015. dec. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Ja igen a Balogh Ildikó csak magánban Győrben és Tatabányán is.
2015. dec. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
18%

Fogadjunk, hogy bp-i. Leginkább ők felejtik el, hogy nem egy városból áll az ország.


(de jól esett általánosítani)


Dr. Makai Ritához Debrecenben mit szólsz? :D

2015. dec. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

elnézést, Budapesten lakom! (XXI. kerület de az se baj ha a város másik végébe kell mennem)


#1-nek: nem az érdekel igazán hogy pajzán gondolatai vannak a doktornak avagy sem, én tisztában vagyok azzal, hogy ezek szakemberek és segíteni akarnak, egy szóval nem említettem hogy ez másképp van. ez az én saját részemről kellemetlen, sajnos korábban az életembe volt 1-2 megrázó dolog az életemben ami miatt úgy en bloc undorodom a férfiaktól és ezzel nem tudok mit kezdeni.


Hát tulajdonképpen egy kontrollt szeretnék viszont nem tudom, hogy azzal jár-e további vizsgálat vagy sem. nem tudom elképzelni, mi az, amihez szükséges lenne turkálni bennem mivel hogy nincsen fertőzésem, viszont olvastam olyat, hogy vesznek mintát a cisztából... amit korábban nem csinált meg az orvosom és helyette csináltatott ultrahangot. (ami valszeg amugy is kellene)

Egyéb tünetem nincs, októberben volt igen heves fájdalmam ami eltartott egy pár napig (ezért mentem el orvoshoz) aztán pedig elmúlt és azóta nem jelentkezett..


Még meglátom, mit tehetek, de sajnos elég nehéz találni valakit aki kórházakban vagy sztk-ban is rendel, mivel az interneten nem találok aktuális adatokat az orvosokról ha speciel az adott orvoshoz szeretnék időpontot nézni. pénzem meg nem igazán van.


Köszönöm az eddigi válaszokat!

2015. dec. 3. 10:24
 7/22 anonim ***** válasza:

"viszont olvastam olyat, hogy vesznek mintát a cisztából... "


Hüvelyen keresztül nem is tudnak mintát venni.

Laparoszkópiás eljárással lehet a hasfalon keresztül (műtét).

Viszont az simán előfordulhat, hogy nincs megfelelő hasi uh gép a rendelőben és csak hüvelyi uh-n látnának valamit.

2015. dec. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

János kórházban rendel Dr Varga Anikó. Időpontot kell kérni a rendelésre.


Itt megtalálod hogy tudsz időpontot kérni és meg is tudod nézni mikor rendel:

[link]

2015. dec. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
20%

Ennyire hisztis, válogatós és kis lükét...döntsd el mi a fontosabb! Hogy megvizsgáljanak vagy hogy fizess egy női nőgyógyászért? Attól hogy valaki férfi doki, még simán lehet, hogy jobban ért hozzá mint egy nő. A másik, nem úgy néz rád, hogy te vagy a világ közepe, meg ilyesmi. Egy beteg vagy számára, pályafutása során rengeteg nőt vizsgálnak meg...

17 vagy nőj fel...

2015. dec. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Nincs sajnos más, fizetned kell. Ha csak vizsgálatra mész, akkor 8-10 ezer forintból megúszhatod, függően attól kit találsz vagy hova mész. Nem vagyok pesti, így én nem tudok nyilatkozni, de 3 pesti ismerősöm is van, akik nagyon favorizálják Dr Boros Edinát.

Ui: megértem az aggodalmadat, én sem megyek férfi orvoshoz, mindegy hogy miért, nem szeretném elárulni. Nálunk az sztk-ban viszont csak férfi van, így nem tudok mást tenni, csak hogy spórolok a pénzemmel.

2015. dec. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!